Každé pondělí večer
na Primě

Partička – vtipná slova, ticho i pohyb a možná přijde i Jirka Pomeje

Partička 21.1.2013 - Obrázek 1 Foto: Partička 21.1.2013 - Obrázek 1Foto: www.iprima.cz

Správná dvojice prodejců v Teleshoppingu v podání Ondřeje a Richarda se nenechá zaskočit náhodně vybranými předměty a zakomponují je do své předváděcí akce na téma „pomůcky pro přípravu zeleninových jídel“.

Většina z nich vám ale zeleninová jídla zabrání vůbec pozřít. A dojde i na liposukci. Po mnohomluvné hře je tu jedna Pro neslyšící. Igor Chmela tak po svém přetlumočí do znakové řeči rozhovor redaktora Ondřeje s odborníkem Michalem. Rozhovor si ale oba aktéři trochu upraví. Ze slovenštiny si totiž nepřeloží původní jazykovou verzi dialogu na téma „chudnutí“ – tedy „hubnutí“ – a místo odborníka na diety se Michal Suchánek převtělí do Jiřího Pomeje, specialisty na bídu a nouzi. Interview se ale od znaleckého rozboru nedostatku brzy dostane k osobním tématům, a tak se diváci mohou těšit na vskutku věrnou interpretaci rozhovoru o Ivetě Bartošové ve znakové mluvě.

 

Následovat bude již plně pohybový Souboj choreografií. V této nové hře se proti sobě postaví dva páry, první ve složení Richard – Michal a druhý Ondřej – Igor. Jeden z dvojice předvede nějakou choreografii a druhý pár ji musí synchronně zopakovat. Takto se v předvádění protočí všichni čtyři aktéři. Vítězný pár určí diváci a vyslouží si úlevu

 

v další hře; a tou jsou Blázni. Hádání tedy nakonec spadne na Igora a užije si ho v prostředí protiatomového krytu. Potká v něm extatického kněze, satana i oběť leteckého útoku. Živé kulisy nás zavedou na Bakalův ranč, kterým se chce tento miliardář v podobě Michala pochlubit svému zeťákovi, kterého ztvární Igor. A na Ondřeje a Richarda tak zbudou třínozí koně, motorka a bowling. A zavírat dnes budeme A capella s hitem Já chci žít nonstop. Partička by si evidentně podobným způsobem mohla vydělávat na živobytí.


Partičkovské večery tradičně v pondělí po 22. hod. na Prima family!

Partička 21.1.2013 - Obrázek 1 Foto: