Každé pondělí večer
na Primě

Partička vyhlásila konkurz na nový muzikál!

Partička - 1.4. 2013 - Obrázek 10 Foto: Partička - 1.4. 2013 - Obrázek 10Foto: All

Vysavač na tisíc použití. Chlapci z Partičky mají rádi podivné rekvizity, ale je dobré to tahat na skautský tábor? Francouzský odborník na polské speciality v původním znění pro fajnšmekry. U baletu Tenkrát na Západě nezůstane jedno oko suché. V pondělí 1. 4. ve 22.35 na Prima family.

První hru obstará Pár slov. Ocitáme se na konkurzu na hlavní postavy k muzikálu – obsazení: korepetitor (Igor – 3 slova), hlavní mužská postava (Richard – 5 slov), hlavní ženská postava (Ondřej – 1 slovo) a režisér (Michal – 2 slova). A že si pánové pěkně zařádí, to si buďte jisti.

 

Přichází Rekvizita – je to obyčejný vysavač, ale partičkovští protagonisté s ním vyvedou všelicos. Umíte i vy použít váš lux jako vakuovou pumpu, mixážní pult, miminko, kladivo, auto, rybářský prut, různé osoby a spoustu dalšího?

 

Reklamace přináší vrácení zakoupeného „setu latexového oblečení“. Že si toto pořídil, netuší Michal a Richard jako prodavač snad také ne, proto to bude časově náročné, ale o to vtipnější. 

 

Překlad – Ondřej jako francouzský chemik vypráví o polských potravinách, že není třeba se bát, polské potraviny jsou naprosto bezpečné až na trochu jedu na potkany v kávových trubičkách a slepicích. Překladatel Igor excelentně uklidňuje diváky.

 

Úplně nová hra Balet nás přenese do filmu Tenkrát na Západě. Muž s harmonikou, krásná dáma, barman a kovboj – kdo se ujme které role v tomto finálovém souboji v baletním provedení? A Marián to vše hudebně aranžuje jako zdravotní sestřička. Závěrečné titulky vám opět přinesou myšlenky otce Mariána. 

 

Těšte se na pondělní večer na Prima family!

Partička - 1.4. 2013 - Obrázek 1 Foto: