Každé pondělí večer
na Primě

Party u Suchánků předčí Richarda a unikátní použití hokejového žargonu

Partička (14.1.2013) - Obrázek 5 Foto: Partička (14.1.2013) - Obrázek 5Foto: www.iprima.cz

Další Partička v novém roce pro vaše pobavení! Tradičně v pondělí 14. ledna po 22. hodině na Prima family!

Startujeme Brechtovým divadlem. Výrazně převtělit se musel zejména Richard, neboť tématem byly naschvály, které si vyvádějí dva běžci při závodech. Ale ani Igor si nenechal nic líbit a z celého závodu se stal pěkný tanec.

 

Jestli mi jako rozumíš si Ondřej s Michalem zavzpomínají v rolích hokejistů na večírek z předchozí noci. Hokejový národ bude koukat, jak bohatý dialog lze vést pomocí odborných sportovních termínů a co na mejdanu znamená dodatečná nominace a vysoká hůl.

 

Nově se poté zapojí Ondřej, Michal a Richard do hry Detektor lži. Tím detektorem, který bude určovat, zda ostatní mluví pravdu, bude Ondřej, Michal si zahraje vyšetřovaného a Richard vyšetřujícího. Díky unikátnímu indikátoru pravdy se dozvíme řadu hodně nečekaných informací o soukromí a minulosti obou aktérů.

 

A následuje oblíbená Party. A protože názor diváků je svatý, bude tentokrát hostitelem Michal. A výběr hostů bude vskutku pestrý – Igor musí zahrát kuchaře Jamieho Olivera, Ondřej slepou patronu a Richard fata morgánu. Trocha škodolibosti neuškodí, takže dojde i na drobné oplácení ze strany Richarda, který si rekordní hádání opravdu užije.

 

A na závěr nás doprovodí Kapela Partička. Netradičně dostane trojice Igor, Ondřej a Richard do ruky méně obvyklé hudební nástroje, a doprovodí tak vlastní i Michalův zpěv. 

 

Partičkovské večery tradičně v pondělí po 22. hod. na Prima family!

Partička (14.1.2013) - Obrázek 1 Foto: