Každé pondělí večer
na Primě

Pondělní Partička: Ať žijou uklízečky!

Igor Chmela v Partičce za uklízečku Foto: Igor Chmela v Partičce za uklízečkuFoto: All

Čurko poprvé v civilu, halucinace, deep throat s klarinetem, rozčtvrcený Karel Šíp, story o princi Hnusoňovi a operní ztvárnění třídního boje. Nejnovější Partička bude celkem trip.

Nálady se lidem hodně střídají, obzvlášť ve vypjatých chvílích. Jako třeba před adrenalinovým bungee jumpingem. Ondra bude sice Geňův instruktor, ale se skákáním nemá žádné zkušenosti. Z psychického vypětí kvůli pochybnostem se tedy dostane přes halucinace a severokorejský mód až k dočasné homosexualitě.

Hra Stop bude pro Geňu lehce traumatická. Nejenže z něj Michal udělá loutku pro svoje divadlo, ale hlavně mu do krku nacpou klarinet.

Při Interview zavítá do Ondrovy talk show člověk, co má s tímhle formátem bohaté zkušenosti – Karel Šíp. Jen se bude potýkat nejprve s rozdvojením své osobnosti (Geňa + Michal), postupem času dokonce s jejím rozčtvrcením – to když se výjimečně zapojí i Dan Dangl. Ondra si s ním proto moc nepokecá.

Příběh nezanechá jedno oko suché. Partička bude tklivě vyprávět o ošklivém princi, jeho putování světem posedlým fyzickou krásou a několika neúspěšných pokusech o sebevraždu.

Kurz modlení? Foto:

Závěrečná Opera nabídne kromě nesporných hudebních kvalit i sociologickou sondu do české společnosti. Třídní boj se rozhoří mezi Parlamentem ČR (Michal a Ondra) na jedné straně a uklízečkou (Igor) a Karlem z údržby (Geňa) na straně druhé. A bude to řádné drama.

Už v pondělí 22. září ve 22.40 na Primě.