Každé pondělí večer
na Primě

PREMIÉRA: Partičkáři se musí snažit, nově je Dangl boduje!

A Igor už se do toho pustil... Foto: A Igor už se do toho pustil...Foto: FTV Prima

Vysíláme opět premiérové díly! Dívejte se v pondělí 20. ledna ve 22.45 na Primě.

Ve zbrusu novém dílu Partičky se z Ondřeje Sokola vyklube prvotřídní Hujer. Dano Dangl se totiž rozhodne, že své svěřence bude dle jejich výkonů hodnotit a tomu nejlepšímu na konci show splní jeho přání.

"No, skončilo kamarádství, chlapci," vyhrkl Ondra, který vás svým šplhounstvím pořádně rozesměje. Ovšem nebude to mít lehké, aby získal body. Při první hře k němu Igor přijde patentovat popkorn, ale jak je už Igorovým zvykem, bude víc hrát než hádat. Geňa oproti Igorovi bude vypadat jako mistr hádání.

A válet bude Geňa i při hře RUCE, které mu propůjčí Michal. Ten bude muset rukama dělat vše pro to, aby Geňovi došlo, že je člověk, který umí dokonale postavit ptačí budku. "Napiš mi tam mínus 5 bodů, zdá se mi to úplně debilní!" nebral si Suchoš servítky s Danglem, což Hujera Ondru se škodolibým úsměvem moc potěšilo.

Co kluky dnes čeká? Foto:

Vás ale jistě potěší další etudka, při níž mají kluci omezený počet slov, s nimiž mohou vyřešit zapeklitou situaci. Richard coby pan Kudláček (5 slov) udá svého souseda Michala (3 slova) policistům Ondrovi (1 slovo) a Igorovi (2 slova) s tím, že na své zahradě pěstuje konopí. Vše se ale obrátí proti němu!

V další hře kluci budou moci používat jen FILMOVÉ, TELEVIZNÍ A LITERÁRNÍ NÁZVY, díky čemuž se objevíme na hokejové střídačce a fandit budeme týmu Psohlavců.

Ačkoliv poté přijde na řadu DIVADELNÍ DABING, užijí si kluci i nečekaně mnoho akrobacie.

Partičku zakončí hra TŘI HLAVY Richarda, Igora a Michala, kteří mají zapět píseň "Jsi mé slunce". Z ní se ale vyklube cosi o tom, že kluk miluje čápa.

Kdo vyhraje a co si bude přát? To uvidíte už v pondělí 20. ledna ve 22.45 na Primě!