Každé pondělí večer
na Primě

Richardova Party nikdy nezklame

Partička - 15.4.2013 - Obrázek 4 Foto: Partička - 15.4.2013 - Obrázek 4Foto: All

Předehra lambada a pak už jen Kámasútra na curlingu s fotobuňkou. Od detektivky k pornu. V pondělí 15. 4. ve 22.35 na Prima family.

Začneme nejnáročnější hrou pro Richarda: on musí hned uhádnout, co to bude – samozřejmě Party! Před příchodem hostů si ještě Richard střihne lambadu. Na našeho hadače čeká curlingový kámen (Igor), fotobuňka (Michal) a kniha Kámasútry (Ondřej). Takže to bude nadlouho, ale s Richardovou grácií.

 

Muzika – hlavním hrdinou je Ondřej, který pantomimicky předvádí děj písně. Ostatní neslyšící protagonisté musí píseň poznat. Kdo to bude mít těžší uhádnout nebo ztvárnit – vybraná píseň je „Hráli jsme kličkovanou“ od Dalibora Jandy.

 

Brechtovo divadlo se Sherlockem Holmesem (Richard) a Dr. Watsonem (Igor). Navzájem si to v této scénce budou pěkně komplikovat, protože vyšetření případu není to hlavní. Takže od detektivky sklouzáváme skoro až k pornu.

 

Jedno slovo musí stačit na vytvoření příběhu o Richardovi, který jde uložit peníze do banky. Podaří se mu to a co rozčílí Michala? Tenhle příběh neskončí dobře… A kdo by to byl řekl, že nám Marián otěhotněl.

 

Samozřejmě i dnes s koncem pořadu zazní nějaká Mariánova životní moudrost.

 

Vzhůru k televizním obrazovkám v pondělí večer na Prima family!

Partička - 15.4.2013 - Obrázek 1 Foto: