Každé pondělí večer
na Primě

Severní vítr je krutý

Partička (21) - Severní vítr je krutý! Foto: Partička (21) - Severní vítr je krutý!Foto: All

Ve dvacátém prvním pokračování pořadu Partička čeká na diváky opět celá řada improvizací. První hra se jmenuje Nečekaný telefonát a herce v ní čeká předstíraný telefonní hovor se známou osobností.

Geňovi bude volat panenka Barbie, Igorovi maxipes Fík, Michalovi Mr. Bean a Ondřejovi zavolá Iveta Bartošová.

 

Ve hře Abeceda půjde o dialog, kdy vybraní dva herci začínají větu vždy od následujícího písmene v abecedě. Pokud někoho z nich nenapadne vhodná věta nebo si abecedu popletou, střídá je jeden z dvojice náhradníků. A téma? Pracovní pohovor na místo profesionálního ostřelovače.

 

V další hře budou herci společně vyprávět příběh o posledním případu majora Zemana a to tak, že každý z herců může říci pouze jedno slovo. Poté, co se dozvíme, jak major dopadl, bude Ondřej ve hře Muzika pantomimicky předvádět text písně „Mám jednu ruku dlouhou“. Ostatní mají za úkol píseň poznat.

 

Nově uvidíme hru Tiskovka, ve které si Igor Chmela aka Elvis Presley pozve novináře na tiskovou konferenci. On sám ovšem neví, kdo je. Uhodnout to musí na základě dotazů od novinářů. V Překladu bude Michal Suchánek překládat finštinu Ondřeje Sokola. Na závěr herci přezpívají a capella známou píseň „Severní vítr“ pod vedením Mariána Čurka.

 

Dvacátý první díl Partičky uvidíte v pondělí 31. 10. ve 21.55 na Primě!

Partička (21) - Totalainen Buchtiläinën Foto:

Anketa

Která hra bude ve dvacátém prvním dílu ta nej?

Anketa

Která hra bude ve dvacátém prvním dílu ta nej?