Každé pondělí večer
na Primě

Správně nesprávně

Partička - 16.4.2012 - Obrázek 4  Foto: Partička - 16.4.2012 - Obrázek 4 Foto: All

Jaké vtipné scénky a skeče si pro vás herci z Partičky připravili na 16. dubna? Jak jinak než ty nejvtipnější!

Nečekaný telefonát. V téhle hře bude mít každý z herců Partičky telefonní hovor, jen dopředu nebudou vědět, kdo je na druhé straně linky. A tak se například Geňovi dovolá Maradona, Michal bude mluvit s Mistrem Janem Husem, jen Ondra nebude z telefonátu úplně nadšený; bude mu totiž volat jeho maminka.

 
Opera. V této hře nám Partička předvede, jak vyřešit situaci, když pilot letadla zjistí, že s letadlem něco není v pořádku. Celý děj se ovšem bude odehrávat v operním podání!   

 

V nové hře Správně nesprávně uvidíme, jak to chodí při „ubytování v hotelu“ podle herců Partičky! Dva z nich vždy situaci zahrají správně, podle bontonu slušného chování, další dva potom tak, jak by to rozhodně vypadat nemělo!  
 

 

Kdo jsem. V téhle nové hádací hře bude muset Ondra uhodnout, že je šéf skupiny lupičů, která se chystá ukrást Lenina z mauzolea. Jak moc mu to Geňa a Michal svými dotazy usnadní?        

 

Ve hře Džezík si s Partičkou zazpíváme a zatančíme na téma „zumba v kožichu“! V hlavní roli vlnící se boky Richarda Genzera!

Partička - 16.4.2012 - Obrázek 1  Foto:

Anketa

Na kterou scénku se v sedmatřicátém dílu nejvíc těšíte?