Každé pondělí večer
na Primě

Suchánek předvede své jogínské umění – bude stát na hlavě.

Opilecký song nazvaný Prezidentova píseň Foto: Opilecký song nazvaný Prezidentova píseňFoto: FTV Prima

Vysíláme opět premiérové díly! Dívejte se v pondělí 27. ledna ve 22.45 na Primě.

Hned při první hře premiérové Partičky se dozvíme víc, než bychom chtěli vědět. Z obyčejné REKLAMACE slzného spreje se díky Ondrovi a Richardovi stane zpověď o tom, jak vědce Ondřeje znásilnil šavlozubý tygr, což neváhá předvést. A vášnivé zvěři neunikla ani Péťova (Michalova) žena, kterou znásilnil jelen.

Díky druhé hře PTAČÍ PERSPEKTIVA ale kluci dojdou k duševní rovnováze. Michal své jogínské umění včetně stání na hlavě ukáže Richardovi, který mu přijde vymalovat byt. Jelikož ale oba tuto hru musí hrát vleže, dá jim to pěkně zabrat. Dozvíme se také, že byl Igor coby malý hošík pěkný hulvát.

V nové etudě MŮJ ŽIVOT ho bude pomocí „detektoru lži“ ovládat Michal, a tak se z mírumilovného Igora vyklube sígr, který kope do důchodců

K bezpráví dojde i při čtvrté hře, kdy kluci budou mít jen PÁR SLOV na to, aby vyřešili, zda na dům pana Břízy (Richard, 5 slov) spadl most vinou jeřábníka (Ondra, 3 slova), což budou vyšetřovat policejní esa Michal (2 slova) a Igor (1 slovo).

V dalším improvizovaném počinu toho budou hoši z Partičky moci říci, kolik chtějí. Jen jejich věty musejí začínat písmeny po sobě jdoucími v ABECEDĚ. To jim ale popis předávání legitimace při přijetí nového člena do komunistické strany notně zkomplikuje.

Pondělní Partičku zakončí OPILECKÝ SONG, který kluci pojmenují „Prezidentova píseň“, v níž zapějí o tom, kterak se na Hradě pije vodka a různě skotačí

Tak si v PONDĚLÍ ve 22.45 nenechte ujít Partičku na Primě!

Vítejte, začínáme! Foto: