Každé pondělí večer
na Primě

Zhubněte s Partičkou. Máme osvědčené triky

Partička 20.5. 2013 - Obrázek 4 Foto: Partička 20.5. 2013 - Obrázek 4Foto: All

Těšte se na zavařený mozek Naomi Campbell, Richardovo „excelentní“ hádání, lekci italštiny, Pyšnou princeznu či zpěv Karla Gotta.V pondělí ve 22.35 se na Prima family máte na co těšit!

Nová hra Dvojitý teleshopping je vlastně update starší hry. Dvě dvojice Michal a Richard proti Igorovi s Ondřejem bojují o zákazníky prostřednictvím „oblíbeného prodeje zboží“. A to jim musí vnutit nečekané prostředky a pomůcky na populární hubnutí. Kdo bude mít lepší přístroj na zeštíhlení postavy?

 

Vyhraje ten, kdo vytasí zavařený mozek topmodelky Naomi Cambell. Stále nepojmenovaná scénka XY alias skrytá slova. Necháme hádat samozřejmě Richarda. A co se skrývá za pány – Ondřej (flóra), Michal (vlhkost), Igor (fauna) při ději 4 kominíci čistí komín. Dá se něco neuhodnout, i když se to přesně řekne?

 

S Geňou dá! Nová etuda Cizinci – jednoduše se hovoří v nějakém cizím jazyce a jeden musí poznat, o co jde. Italští policisté (Igor a Richard) zastaví Michala a ten musí uhádnout, že „Fernando srazil autem srnku“! Nespokojený režisér Ondřej se ujímá natáčení klasické pohádky Pyšná princezna, ve které hrají princezna (Igor), zahradník (Michal) a král (Richard). V této sestavě to snad ani nejde být spokojený.

 

Jak říká sám režisér: „Dílo pro děti není žádná legrace.“ Ale vy si tuto adaptaci zamilujete! Další novinkou je Karlogottovka, ve které se požaduje pouze zpívat jako věčný slavík Karel Gott. Krásné téma „Zastřelil jsem zajíce“, zpívají všichni partičkovští protagonisté. 

 

Lední medvěd Marián a samozřejmě jeho okénko závěrem.

 

Pondělní večer patří vaší Partičce na Prima family ve 23.25.

 

Partička 20.5. 2013 - Obrázek 1 Foto: