Každé pondělí večer
na Primě

Geňa bude odborník na vúdú

Richard Genzer si užívá vítězství ve hře Blázni Foto: Richard Genzer si užívá vítězství ve hře BlázniFoto: FTV Prima

Sledujte další premiérový díl Partičky v pondělí 28. dubna ve 22.40 na Primě!

Další premiérová Partička začne dvojnásobnou dávkou legrace, jelikož se kluci spojí do dvojic a budou mluvit jako DVA V JEDNOM.

Táta (Michal a Igor) bude zasvěcovat svého syna (Ondra a Geňa) do tajů sexuálního života. Jak už ale víme, Suchoš a Igor v této disciplíně zrovna nevynikají, a tak není jisté, zda se Ondra a Geňa vůbec něco dozví a poučí se.

Však se na to podívejte již toto PONDĚLÍ ve 22.40 na Primě!

V další hře se budou držet pravidla TO RADĚJI NEŘÍKEJ, takže se dozvíme, co můžete říct botě, ale nikoliv ženě. A co automechanikovi, ale ne při svatební noci.

A protože jsou kluci fakt BLÁZNI, nebude jim dělat problém ani následující etuda. Hádat bude samozřejmě Geňa a bude muset přijít na to, že když se někdo postaví na prostřední schod, začne Michal kouzlit. Zmíní-li někdo cokoliv okolo financí, promění se Igor v licitátora na dražbě, a jakmile zazní slovo „on“, bude Ondra tančit vúdú tanec. Nejtěžší pro Geňu ale paradoxně bude to, že si nebude moci vzpomenout právě na slovo vúdú. „Sakra, já to mám na jazyku! Zní to jako ta kapela! Jůtů! Ne, je to tůbů! Tůjů! Tůů, dujů, dutů,“ bude si lámat hlavu Richard, který je tímto doslova pověstný. Jistě si ještě pamatujete, jak podobným způsobem hádal jméno Kim Čong Una.

I tentokrát se ke klukům přidá dáma z publika a všichni se promění v MRTVOLY, které bude ovládat Ondra. Co se bude dít ve vlaku, že žena skončí na zemi s nohami v Michalově klíně? A co způsobí, že se nakonec všichni ocitnou na jedné hromadě? Chudák dáma úplně vespod a nahoře Geňa jako třešnička na dortu. Snad to divačka přežije.

Namále ale bude mít i Ondra, který se o sobě v závěrečné hře dozví opravdu podivné věci a bude mít co dělat, aby ho z toho netrefil šlak. Partičkáři totiž budou vyprávět životopisný ROMÁN Ondry Sokola.

Tak se nejen na něj podívejte již toto PONDĚLÍ ve 22.40 na Primě!