Každé pondělí večer
na Primě

Geňa odhalí své křivky a doslova se svleče z kůže!

Geňa se doslova se svleče z kůže! Foto: Geňa se doslova se svleče z kůže!Foto: FTV Prima

Sledujte další premiérový díl Partičky v pondělí 14. dubna ve 22.40 na Primě!

V další premiérové Partičce v úvodní hře zavítáme do REGIONÁLNÍ TELEVIZE, kde se ve studiu potkáme s moderátorskou dvojicí Igorem a Ondrou. Mezi oběma pány bude poněkud bouřlivá atmosféra, jelikož má Ondra podezření, že mu Igor spí s jeho ženou. Meteoroložka Libuše (Geňa) si z toho ale hlavu dělat nebude, vypila tolik kafe, že má co dělat sama se sebou. Nejhůř na tom ale bude sporťák Luděk (Suchoš), který trpí akutním průjmem.

Michal však bude trpět i při další hře, v níž se kluci spojí do dvojic a budou mluvit jako DVA V JEDNOM. Ředitel (Igor a Michal) si pozvou na kobereček žáka (Ondra a Geňa), který tajně kouří na záchodcích. Jelikož ale ředitel není zrovna dvakrát schopen dát dohromady souvislou větu, žákovi jeho průšvih hravě projde.

Poté moravský NESPOKOJENÝ REŽISÉR Ondřej přepracuje legendárního Pána prstenů. Kdo si pod jeho taktovkou zahraje Froda, je jasné. Svou výškou je pro něj Suchoš přímo předurčený. Ale Glum bude opravdovým překvapením. Zhostí se ho totiž Geňa, který se na svou životní roli vybaví výjimečným kostýmem. Však se na to podívejte.

A nevynechejte ani to, jak si skutečný Michal Suchánek pozve do své talk show kolegu z Partičky Ondřeje Sokola. Ten ale bude pěkně litovat, že pozvání vůbec přijal. Na každou Suchošovu otázku totiž bude muset odpovědět větou začínající slovy: ANO, JE TO PRAVDA. A toho Michal využije k tomu, aby se nám Ondra svěřil s opravdu pikantními tajemstvími svého života.

Jak poté bude probíhat návštěva na ORL, kterou klukům bude ztěžovat ZÁMĚNA PÍSMEN R za L?

Určitě půjde stejně „hladce“ jako POHŘEB pana Alfonse Voborníka, který zemřel při nákupu ve zverimexu. Smuteční řeči se ujme Geňa, který přivítá i majitele zverimexu pana Kolouška (Ondra), Alfonsovu manželku Milušku Voborníkovou (Igor) a syna Peťu (Suchoš), jehož více než otcova smrt mrzí to, že už se od něj nedočká toho horského kola.

Celou Partičku zakončí píseň pro pana Voborníka, kterou zapějí TŘI HLAVY. Tak si to nenechte ujít už toto PONDĚLÍ ve 22.40 na Primě!