Každé pondělí večer
na Primě

Geňa umí vyjmenovat skoro celý telefonní seznam Severní Korey!

101. díl Partičky uvidíte 24.3.2014 na Primě Foto: 101. díl Partičky uvidíte 24.3.2014 na PriměFoto: FTV Prima

Sledujte další premiérový díl Partičky v pondělí 24. března ve 22.40 na Primě!

V další premiérové Partičce se úvodní hry ujme Igor, který usedne za DETEKTOR LŽI, a bude tak ovládat Geňu a Suchoše, kteří se ocitnou v restauraci. Místo pracovního místa ale budou hledat lásku. Podaří se jim to?

Určitě vás ale dostane Ondra, až velice originálně povede POHŘEBNÍ ŘEČ za Květoslava Plachtu, automechanika, který zemřel na třídní schůzce. Ceremonie se zúčastní i Geňa coby třídní učitelka Liběna Bolavá a za třídu sázavských prvňáčků promluví i třídní premiant Emilek Varga, kterého si střihne Igor. Tito tři svému milovanému Květošovi na konci obřadu dokonce zapějí píseň na rozloučenou.

Budou u toho vypadat trošku jako BLÁZNI, ale ne tolik jako v další hře s tímto názvem. Partičkáři se ocitnou na Olympiádě coby posádka čtyřbobu a Geňa bude muset uhodnout, co spouští bláznivé chování jeho kolegů. Když totiž zazní cizí slovo, Michal se začne chovat jako Kim Čong Un. Když cokoli nebo kdokoli leží na zemi, Igor začne tančit jako irský tanečník. A když má kdokoli pravou ruku v bok, tak se Ondra změní na ženu. Nutno podotknout, že mírně hysterickou. Igora a Ondru i přes malé obtíže nakonec Richard zmákne, ale Michal mu dá pořádně zabrat.

K cíli se Geňa sice dohrabe, ale ztroskotá, když má říct jméno vůdce Korejské lidově demokratické republiky. Z jeho pokusů o složení tohoto jména by se dal sestavit telefonní seznam Severní Korey! Posuďte sami: Kim Il, Kim Er Sen, Kim Čon N, L Čong Ling, Lu King Kong, Kim Sem, Kimp Pong, Kim Pong Li, Kim Peng, Kim Čong Li. Dano se nad ním nakonec slituje a uzná mu to. Hlavně proto, aby si kluci něco ještě stihli zahrát.

Dále nám totiž povědí TO NEJHORŠÍ, co by mohl slyšet sportovec před svým výkonem, a vymyslí i nejhorší inzerát. Celou Partičku zakončí OPILECKÁ PÍSEŇ o kominíkovi Karlovi.

Tak si to nenechte ujít již toto PONDĚLÍ ve 22.40 na Primě!