Každé pondělí večer
na Primě

Kluci z Partičky trhnou rekord v počtu sprostých slov

... a song na rozloučenou. Foto: ... a song na rozloučenou.Foto: FTV Prima

Sledujte další díl Partičky v pondělí 10. 3. 2014 od 22.45 na Primě!

Další premiérovou Partičku započne zbrusu nová hra ZMĚŇ PÍSMENO, v níž kluci musí každé písmeno K nahradit písmenem P. Ve scénce, kdy jeden soused vytopí toho druhého, si ale Geňa i Michal budou myslet, že to mají dělat i naopak a mění tedy i P za K.

Suchoš to ale nakonec moc dobře pochopí: „Jo, já měl říct: Pundo, tys mě vytopil,“ pokyvoval uznale, načež Ondra odvětil. „To je teda prasojízda!“

On sám se ale parádně předvede hned v další hře, kdy si Partičkáři vylosují CHARAKTERY V OBÁLCE. A právě Ondra si vytáhne obálku, která určuje, že bude hádat on coby moderátor, kterého právě opustil přítel. „Purva!“ vztekal se s odkazem na minulou hru Ondra. Ten i přesto bravurně uhodne, že je Igor hluchá bordelmamá a Michal zamilovaný krasobruslař. Jen Geňa mu dá coby básník kleptoman trochu zabrat.

V pořadu PRO NESLYŠÍCÍ, který bude hostit lidového léčitele Igora, se Suchoš předvede jako poněkud vulgární překladatel, který prý nerozumí ani pí*u, což názorně ukáže i pomocí jazyka. Je tedy jedině dobře, že se Partička každé pondělí na Primě vysílá až po desáté večer.

Další hry budou už naštěstí slušné, ale všechny zabrousí do trochu morbidního tématu. Na sraz základky po letech totiž dorazí samé MRTVOLY, které jako loutky bude vtipně ovládat Igor. Že bude mrtvá třídní učitelka, to by se dalo čekat. Že ale umřou i všichni spolužáci, to Igorovi pěkně zavaří.

Dále naváže POHŘEB učitele Aloise Jebavého, který zemřel při dojení krávy. Naši Partičkáři se ujmou smutečního slova, které bude vskutku netradiční. Málokterá smuteční řeč začíná slovy: „Vážená Jebavá rodino…“

Celou Partičku zakončí smuteční píseň, které se ujmou TŘI HLAVY Suchoše, Ondry a Geni.

To si nenechte ujít již toto PONDĚLÍ ve 22.40 na Primě!

Michal Suchánek předstírá záchvat... Foto: