Každé pondělí večer
na Primě

Ondra a Geňa budou osahávat prsa dívce z publika

... ale pak Ondra přitlačil... Foto: ... ale pak Ondra přitlačil...Foto: FTV Prima

Sledujte další premiérový díl Partičky v pondělí 21. dubna ve 22.40 na Primě!

V další premiérové Partičce se kluci předvedou jako pěkní zvrhlíci.

Doposud měli jen peprné vtípky, poněkud vulgární výrazy a předváděli spolu občas opravdu zvláštní pohyby. Nyní ale ke svým lechtivým hrátkám využijí mladou slečnu z publika.

Partičkáři se totiž promění v MRTVOLY, které bude ovládat Michal. A jelikož je velice škodolibý, tak slečna z publika klukům poslouží jako osahávací figurína. To se jim tak zalíbí, že se dívčiných prsou nebudou chtít pustit ani dlouho poté, co Dano hru ukončí.

A aby to Suchošovi nebylo líto, tak si vnady také ozkouší. Je tedy jedině dobře, že se Partička každé pondělí na Primě vysílá až po desáté večer. Tak si to nenechte ujít již toho PONDĚLÍ na Primě!

Dorazí totiž i HRDINOVÉ v čele s Robinem Hoodem (Igor), který bude řešit opravdu blbý problém – daně. Pomůže mu s tím ale Petr Nečas (Ondra). Výběrčím daní v naturáliích se nakonec stane sám velký hrdina filmů pro dospělé Rocco Siffredy (Michal). Babička od Boženy Němcové tam nejspíš bude úplně omylem, jelikož tam zabloudí při hledání „Tyrla a Tyrše“.

Dočkáte se i nejoblíbenější hádací hry, kdy Dangl dozadu „nečekaně“ pošle Geňu, a pěkně ho napálí. Na PARTY totiž dorazí Bible ve třech provedeních. Ondra bude Biblí pro děti, Michal se změní v Bibli v nočním stolku hotelového pokoje a Igor bude Bible jako taková. Jak si s tím Geňa poradí? Pěkně ho to naštve, ale při OPILECKÉ PÍSNI Jana Husa se uklidní.

A to nejlepší nakonec. PTAČÍ PERSPEKTIVA nám ukáže drsný boxerský zápas. Jelikož Geňa odmítne hrát, aby si neušpinil své hodobóžové kalhoty, bude hrát i Dano. Mezinárodního zápasu Dana proti Ondrovi se zúčastní i jejich trenéři Igor a Michal. Určitě vás dostanou vychytávky s vodou, které si pro vás připraví Ondra a jeho trenér Suchoš.

Však se na jejich výkon, který je málem stál život, podívejte již toto PONDĚLÍ ve 22.40 na Primě!