Každé pondělí večer
na Primě

Ondra z Partičky si ocucá ponožky

Partička - Ondra si cucá ponožky Foto: Partička - Ondra si cucá ponožkyFoto: FTV Prima

Proti gustu žádný dišputát, ale čeho je moc, toho je přece jen příliš. Jelikož totiž Geňa v hádání „občas trochu tápe“, musel se Ondra do hraní na smrt vyhladovělého pediatra tak opřít, že dokonce cucal své ponožky.

To mu jistě nezáviděl ani ajťák básník v podání Igora, natož pak Michal coby sebevražedný člen orchestru. Nejen to, jak si se hrou CHARAKTERY V OBÁLCE poradí moderátor Peříčka Geňa, uvidíte už v pondělí 21. 10. od 21.50 na Prima COOL!

V nové Partičce vás čeká opravdu TO NEJHORŠÍ. Jiné označení si snad ani reklamy typu „Vaše urna do našeho hrobu!“ či „V našem nevěstinci můžete chytit až šest pohlavních chorob najednou“ nezaslouží. Díky DETEKTORU LŽI se ale dozvíte, že je Geňa falešný doktor, který dělá ve spermobance jen proto, aby mohl odebírat sperma. A to je informace doslova za všechny prachy!


Nahlédnete také do Ondrova rodinného FOTOALBA, které se pyšní snímky z maturitního plesu. Jeho matka si sice myslela, že je to maškarní, takže šla v kostýmu za námořníka, ale to zdaleka nebyla ta největší katastrofa večera. Ředitel školy totiž dostal záchvat a matka, která léky nesla v rozkroku, všechny poztrácela. Rozhodli se jí tedy zbavit, a to tak, že ji dali do tomboly. Jako cena ale neměla úspěch, nikdo si ji nechtěl vzít.

Partičku zakončí JAZZÍK o dopravních značkách, který skončí v úplných… No však to znáte.

A jestli ne, tak se dívejte už v pondělí 21. 10. ve 21.50 na Prima COOL!

Chlapci, pojďme na to Foto: