Každé pondělí večer
na Primě

Partička 12. 11. – Helmut, das ist Schampon!

Marián dnes za banán! Foto: Marián dnes za banán!Foto: FTV Prima

Kdyby někdo hledal synonymum pro někoho, kdo neumí hádat, mohl by klidně použít jméno Richarda Genzera. Ten se totiž při hádání toho, o jaký PATENT Ondru přišel požádat, tak ztratí, že Dano raději změní hru na REKLAMACI.

I tak se ale nakonec musí zapojit i Ondra s Igorem, kteří Geňovi pomohou. Na co přijdou?

Nejen to uvidíte už v ÚTERÝ 12. 11. od 22.10 na Primě.

O tom, jak jen pouhých PÁR SLOV dokáže zamíchat kartami osudu, se kluci přesvědčí vzápětí. Stanou před soudem, kde budou moci používat jen určitý počet slov. Ačkoliv soudce (Ondra, 2 slova) soudil pana Kujera (Igora, 3 slova) za týrání jeho ženy (Geňa, 5 slov), obhájce obžalovaného (Michal, 4 slova) vznese takové argumenty, že se soudce nakonec přikloní na stranu násilníka a do vězení poputuje bitá žena.

Tak, co si dnes zahrajeme? Foto:

Hru, v níž se kluci promění v CIZINCE, si Geňa pořádně užije. Tím, kdo bude hádat, totiž tentokrát nebude on, ale Michal. Přijde Suchoš na to, že je německým mariňákem, který doprovází vězně do vězení? Sice bude dlouho tápat, ale po typické scéně z vězení, kdy se Geňa bude ohýbat pro mýdlo, které mu Ondra hodí pod nohy se slovy: „Helmut, das ist Schampon!“, to jistě pozná!

Partičku zakončí BÁSEŇ o kokpitu a šamponu, která ale nakonec ani nevznikne.
Proč?

To zjistíte už v ÚTERÝ 12. 11. od 22.10 na Primě!