Každé pondělí večer
na Primě

Partička vytáhne věty z klobouku!

První rande? Foto: První rande?Foto: FTV Prima

Většinou z klobouku tahají králíci, ale kluci z Partičky si z něj v nové hře budou tahat věty, na které budou muset reagovat. VĚTY Z KLOBOUKU ale nejsou ledajaké...

 Co si kluci pomyslí o lidech, kteří vidí v divných věcech to hezké? “Mně se prostě líbíš, Ivetko,” vtipkuje Michal, kterého ale rázem trumfne Geňa větou: “Mám rád našeho prezidenta!” Co řeknou o zvláštním dárku pro partnera a jak se vyjádří k politice? To uvidíte nově v ÚTERÝ 29. 10. ve 22.10 na Primě!

Máte se opravdu na co těšit. Jestli vás nerozesměje NESPOKOJENÝ REŽISÉR, tak už nic. Této role se zhostí Igor, který převzal štafetu po zemřelém kolegovi. Jeho úkolem je dotáhnout do konce biblický příběh Adama (Ondra) a Evy (Richard), kterým do děje zasahuje soused (Michal) s prázdným kyblíkem. Michal ale nadšení svých kolegů po tom, aby zesnulému rejžovi vzdali hold, nesdílí. Pospíchá za svou bezmocnou nemocnou matkou do Všetat. “Co to je za hajzla?” pláče Ondra, který jeho bezcitnost nedokáže pochopit a nejinak je na tom i Geňa. “Ty jsi taková kurva! Aby vychcípaly celý Všetaty za to, cos řekl!”

Geňa v dobrém rozmaru Foto:

Jak si kluci poradí s tím, že mají ke hraní používat jen DVĚ VĚTY? Zkouška svatebního obřadu, kdy Geňa oddá Michala s Ondrou, proto bude opravdu prapodivná. Snoubenec Michal smí říkat jen “Kecy, nic než kecy.” a “Můžeš mi to, prosím, vysvětlit?” Zatímco snoubenka Ondra si bude muset vystačit s průpovídkami: “Tak a teď se koukej!” a “Ještě jednou a pak… vždyť víš!”

Překvapivě zapeklitější ale bude REKLAMACE tatry tekutého asfaltu. Nečekaně se bude víc trápit prodávající Ondra než Igor, který má zjišťovat, co že si to vlastně koupil. Místo toho, aby Igor hádal, si totiž hraje na předsedu myslivců a zapomíná se ptát. A tak bude muset zasáhnout Geňa, který měl původně jen hádat mimo hru, a celé to rozlouskne!

Partičku zakončí BÁSEŇ, kterou kluci složí pro slečnu Veroniku z publika. Ta se ale bude až za ušima červenat, protože i poetika se dokáže zvrhnout! Jak?

To uvidíte již v ÚTERÝ 29. 10. ve 22.10 na Primě!