Každé pondělí večer
na Primě

Partičku čeká reklamace vibrátoru!

Partička - závěrečný zpěv v kostýmech Foto: Partička - závěrečný zpěv v kostýmechFoto: FTV Prima

Kluci z Partičky se tomu celou dobu vyhýbali jako příslovečný „čert kříži“, ale stejně na ně došlo...

 „Kdykoli se publika ptáme, ať nám navrhnou předmět, který bychom mohli reklamovat, vždy někdo zakřičí, že vibrátor. Neustále jsme se tomu vyhýbali, ale když to tak chcete…“ rezignovali a jali se reklamovat tuto erotickou pomůcku.

Jak to nakonec dopadlo?

Uvidíte už v pondělí 7. 10. od 21.50 na Prima COOL.

Uvidíte ale i to, jak se při druhé hře naši Partičkáři prokážou jako opravdoví ODBORNÍCI, kteří mají opravdu neobvyklé způsoby, jak použít nabíječku autobaterie. Ačkoli by to nikdo netušil, dá se skvěle využít jako „udělátko“ pro konferenční sex.

Ve třetí hře se Ondra a Geňa pěkně zapotí, protože smí používat jen TELEVIZNÍ A FILMOVÉ NÁZVY. Jak si takhle Richard zvládne u Ondry v trafice koupit tabák do fajfky?

Ondra u Geňi reklamuje vibrátor Foto:

Lehké to nebudou mít ani v nové hře TŘI DĚJSTVÍ, v níž se potkají po dvojicích a budou muset přijít na to, kterými slavnými osobnostmi jsou. Jak si porozumí Kajínek, mořská panna a Bud Spencer s Terencem Hillem, kteří se potkají na vojenské základně?

Partičku zakončí JAZZÍK, který Ondra, Igor, Michal a Richard budou muset stvořit ze slov Vinettou, polívka a kůl. Nebo snad COOL?

To se dozvíte už v pondělí 14. 10. ve 21.50 na Prima COOL!

Článek

Poznejte sebe samu! Foto: thinkstock.com

Sebepotěšení v posteli! Naučte se mít ráda své tělo

Pokud si chcete milování skutečně užívat, musíte dokonale znát své tělo a zároveň být na něj pyšná.