Každé pondělí večer
na Primě

Sokol se drsně pustil do Hadamczika!

Ondra telefonuje Aloisu Hadamczikovi Foto: Ondra telefonuje Aloisu HadamczikoviFoto: FTV Prima

Sledujte další premiérový díl Partičky v pondělí 31. března ve 22.40 na Primě!

Ondra si pěkně podá Aloise Hadamczika a Michal skoro zdechne při ptačí perspektivě.

V další premiérové Partičce vám kluci povědí TO NEJHORŠÍ, co byste mohli slyšet od matky, kapitána lodi, letadla či družstva, a vytasí na vás i ty vůbec nejhorší lži.

Na to naváže zbrusu nová hra, při níž Ondra coby moderátor udílení cen VÝROBEK ROKU na pódiu uvítá tyto vítěze – dýmovnici (Michal), lopatu (Geňa) a dětský herbář (Igor). Jaké budou jejich děkovné řeči? To si nenechte ujít už toho PONDĚLÍ ve 22.40 na Primě!

Dočkáte se totiž i Geňova hádání. Ten si do své show „Překroč svůj stín, ale hlavně překroč to, co je mazlavé“ pozve Lišku ryšavou – Zikmunda Lucemburského, kterého ztvární podivná dvojice Michal a Igor. Vznikne tak opravdu netradiční INTERVIEW. A i přes Geňovy prazvláštní dedukce – Hus je sameček od husy, takže jste buď Hus, anebo Husák! – hra dopadne dobře.

Poté kluci obdrží NEČEKANÝ TELEFONÁT. Ondrovi zavolá Alois Hadamczik. To ale neměl dělat, protože si to od Partičkáře pěkně slízne! Michalovi zavolá Adolf Hitler. Jejich hovor bude bleskový a skončí sebevraždou. Morbidní bude i Geňův telefonát s Juliem Fučíkem. Největší katastrofou podle kluků ale bude to, až Igorovi zavolá gynekolog jeho ženy.

Fiaskem skončí i příběh o přepadení banky, který kluci budou muset vyprávět tak, že nejdříve budou moci použít slova 3, pak jen 2 a později už jen 1...

A to nejlepší nakonec. PTAČÍ PERSPEKTIVA nám ukáže, jak Ondra a Igor zamilovaně oslaví výročí a vrchní Suchoš pro ně udělá, co jim na očích uvidí. Hraní na zemi tak, aby snímáním seshora vznikl příběh, je ale tak náročné, že to Michal skoro nepřežije a div se nesloží.

Však se na jeho výkon, který ho málem stál život, podívejte už toto PONDĚLÍ ve 22.40 na Primě!