Každé pondělí večer
na Primě

Suchoš a Dangl odhalí své křivky

Ondra se učí létat? Foto: Ondra se učí létat?Foto: FTV Prima

Nenechte si ujít další premiérový díl Partičky 24. února ve 22.40 na Primě.

Další premiérový díl oblíbené Partičky začne vskutku netradičně. „Dáme si hru, která změnila název, a nyní je to GEŇOPÁRTY,“ smál se Dangl, který dozadu „nečekaně“ pošle Geňu a přidělí ostatním klukům netradiční role.

Ondřej se změní v Perníček ze Shreka, Igor v dámu z knihovny a Michal v bordelmamá. „Kdybys po mně chtěl knihovnici, tak vím, ale tohle?“ bude ze sebe Suchoš dělat svatouška. Dano si ale pro Geňu připraví překvapení, zapojí se totiž do hry a sám si střihne ptakopyska.

„To je taký cicavec, ktorý znášá vejce,“ poučí zmateného Igora. Jak si se čtyřnásobným hádáním Geňa poradí a jaké odhalující kostýmy si připraví Suchoš a Dangl, to uvidíte již v PONDĚLÍ ve 22.40 na Primě.

Dano Dangl ve hře. Jak mu to sluší? Foto:

Do další hry Partičkáři pozvou dámu a mladíka z publika, aby Ondrovi a Igorovi dělali ZVUKOVÉ EFEKTY. Po tom bude následovat etuda dvou vymahačů, kteří i přes svou drsnost budou muset POSLEDNÍ PÍSMENA věty zdrobňovat pomocí koncovky -ička.

Zbrusu novou Partičku poté zakončí podivuhodný BALET na motivy muzikálu Drákula, který ale vstoupí na tenký led a bude jedině dobře, že se vysílá až po 22. hodině.

Co kluci provedou, to si nenechte ujít již toto PONDĚLÍ ve 22.40 na Primě!