Každé pondělí večer
na Primě

UKÁZKA Silvestrovské Partičky s Vilhelmovou, Kohákem a Ruppertem!

Konec roku se už nezastavitelně blíží a o silvestrovském večeru nebude chybět na Primě ani vaše oblíbená Partička v čele s Richardem Genzerem, Michalem Suchánkem, Ondřejem Sokolem a Igorem Chmelou. Ale nebudou na to sami. Podívejte se už teď na ukázku se všemi hosty!

Aby Silvestrovský díl byl opravdu speciální, přizvali si na pomoc režiséra Jakuba Koháka, zpěváka Monkey Business Matěje Rupperta, který dorazil i se svým kolegou z kapely Ondřejem Brouskem, a jejich „stará dobrá známá“ Tatiana Vilhelmová, která v Partičce hostovala již několikrát.

Hvězdní hosté se zúčastnili většiny her, mezi nimiž byly převážně úplně nové počiny. V již zajeté hře 3, 2, 1… si tak zahrálo najednou hned osm lidí a zábava byla opravdu mnohonásobně vyšší. Sami aktéři se někdy smáli tak moc, že se muselo čekat, dokud je záchvaty smíchu nepřejdou.

Článek

Jaký příběh vymyslí ve hře 3, 2, 1?

Silvestrovská Partička: Podívejte se na rozhovory ze zákulisí!

Na natáčení speciálního silvestrovského dílu Partičky jsme nemohli chybět! Přehrajte si rozhovory s Ondřejem Sokolem, Richardem Genzerem, Matějem Ruppertem a Táňou ...

Tuhle podívanou si proto nemohla nechat ujít ani kompletní rodina Michala Suchánka. Se svou maminkou přišla fandit svému vtipnému tátovi dcera Berenika (16), která roste do krásy, a nechyběl ani syn Jáchym (22), který je už nyní větší než táta i máma.

Tak se v poslední den v roce nezapomeňte dívat!

Jdeme na to! Foto:

Článek