Každé pondělí večer
na Primě

Uvidíte v úterý: Geňa zalehl Ondru a spustil mód „divoká vášeň“

Geňa zalehl Ondru Foto: Geňa zalehl OndruFoto: FTV Prima

Co všechno musejí kluci z Partičky pro zábavu svých fanoušků snést během natáčení vašeho oblíbeného pořadu?

Takový Ondra třeba bude muset snést, nebo lépe řečeno přímo unést Geňu, který ho zalehne, když budou muset znázorňovat ŽIVÉ KULISY. Přežije to oproti Geňovi křehký Ondra ve zdraví?

Nejen to uvidíte už v ÚTERÝ 5. 11. od 22.10 na Primě!

Tipněte si dole v anketě, jakou situaci kluci předváděli, když Geňa zalehl Ondru!

Můžete se ale těšit i na další Igorovo hádání, které se pomalu stává legendárnějším než to Geňovo. Igor si bude muset odpovědět na otázku: KDO JSEM? Musí zjistit, že se s Michalem vydal vyloupit banku, přičemž si za rukojmího vzali Geňu. Vše přijde vyřešit vyjednavač Ondra, který se kvůli Igorově hádací ne/schopnosti pěkně zapotí. „Počkejte, vy jste nebyli slavnými osobnostmi?“ divil se po skončení hry Igor, který tím objasnil, proč mu to trvalo tak zatraceně dlouho.

Začínáme hrou Živé kulisy Foto:


O tom, jak mohou být životní příběhy zamotané a jak svému osudu mohou lidé unikat, ačkoli ho mají na dosah, se přesvědčíte díky Michalovi a Ondrovi. Z nich se stanou VYPRAVĚČI, kteří během svého hraní popisují i svůj vnitřní monolog a situaci. Ta se má následovně: Michal se dle instrukcí po své zemřelé matce vydá najít svého nikdy nepoznaného otce (Ondra) do prasečáku. To ale skončí obrovským fiaskem.

Při hře, v níž kluci zpočátku budou moci používat jen tři slova, poté dvě a nakonec jen JEDNO SLOVO, si konečně oddychnou. A prozradí Petrovi z publika, jak že vlastně probíhala jeho narozeninová oslava, z níž si pamatuje jen začátek.

Partičku zakončí JAZZÍK opěvující ve verších čokoládu, předsedu a prdelku.

Co z toho vznikne, zjistíte už v ÚTERÝ 5. 11. od 22.10 na Primě!

Anketa

Co to kluci předváděli když Geňa zalehl Ondru?