Každé pondělí večer
na Primě

V Partičce strčí Ondra Geňu do kapsy

Partička 6.1.2014 - Obrázek 5 Foto: Partička 6.1.2014 - Obrázek 5Foto: All

POZOR! Partička se vysílá opět V PONDĚLÍ po TOP STAR magazínu. Dívejte se už 17. února ve 22.45 na Primě na premiérový díl!

Hned na začátku zbrusu nové Partičky se našim oblíbeným komikům podíváme přímo do hlavy a zjistíme, co si doopravdy myslí. Ve hře FILM NOIR se zhrzená podváděná manželka (Igor) vydá za soukromým očkem (Michal). Igor ale bude mít bordel v tom, kdy používat svůj vnitřní hlas a kdy doopravdy hrát.

Celou zmatenou scénku nakonec zachrání až Ondra, který v ní vůbec hrát neměl. Jak? To uvidíte nově v PONDĚLÍ ve 23.10 na Primě, kde zavítáme i do REGIONÁLNÍ TELEVIZE "Paráda za každou cenu". Její vysílání ale bude poněkud svérázné. Moderátor Michal má totiž podezření, že jeho kolega Ondra má AIDS. Neštěstí prožívá i sporťák Igor, kterého právě opustila přítelkyně. Kdežto meteorolog Geňa vyhrál milion v loterii. Jeho štěstí ale nejspíš nebude trvat dlouho, jelikož má za sebou divoké hrátky s nakaženým Ondrou…

Ten ho ostatně dostane do kolen i při další hře, v níž má Ondra hádat, co jeho kolegové z filozofické fakulty představují. Zatímco se Geňa při hádání vždy trápí a trhá časové rekordy v délce tápání, Ondra uhádl raz dva, že Michal představuje tekutinu, Geňa emoce a Igor bohatství.

Partička 6.1.2014 - Obrázek 1 Foto:

Při hře 3, 2, 1… se ale zapotí všichni, jelikož mají sestavit příběh o útěku z věznice, ale kvůli omezenému počtu slov se jim to k pobavení nás všech moc dařit nebude.

A zářit nebudou ani herci v reklamě na žvýkačku, které si bude muset vzít do parády NESPOKOJENÝ REŽISÉR Michal. Co v lese dokáže napáchat špatný dech a čí životy to může ohrozit, to uvidíte již toto PONDĚLÍ ve 22.45 na Primě!