Každé pondělí večer
na Primě

V pondělní Partičce se dozvíme, že Pomeje kandiduje na prezidenta!

Partička (45) - Obrázek 1 Foto: Partička (45) - Obrázek 1Foto: www.iprima.cz

Sledujte další díl Partičky v pondělí 26. května ve 22:40 na Primě!

Po krátkém entrée Marilyn Monroe v podání Mariána Čurka to hned na úvod vezme Partička pěkně od A ve hře Abeceda. Dialog dvou trosečníků, který načnou Igor s Michalem, se v podání celé čtveřice brzy zvrhne v debatu nad zdravotními důsledky konzumace čerstvého ovoce.

Navážeme další slovní hrou, a to konkrétně Detektorem lži. Rozhodčím v povídání u psychologa bude Michal, který usvědčí Igora a Ondřeje z nejednoho klamu, podvodu – a dokonce přetvářky. Výsledkem je netradiční terapie za pomoci ježků různých ras, jmen a náboženství.

Po návštěvě psychologa nás čekají Nálady. Richard s Michalem si v různých rozpoloženích „střihnou“ přijímací pohovor na místo hlídače parkoviště. A pohovor i celé parkoviště brzy zmizí pod nánosem nových postav a osob, které se na scéně v jejich podání zjeví. 

A převtělování nás provede i Tiskovkou. Ondřej, Michal a Igor si zahrají novináře a na Richardovi bude, aby uhodnul, že si je pozval jako Jirka Pomeje. Jako bonus se dozvíme řadu zajímavostí z jeho života, například skutečnost, že si jako kandidát na prezidenta pořídí rodinu. A rovnou i s dětmi. A přes následné dotazy na rozpočet se Richard velmi rychle chytí a zaběhne si vítězné kolečko.

Partička (45) - Obrázek 1 Foto:

V Muzikálu sice téma sebevraždy, kterou má podnikatel Ervín (Michal) v plánu spáchat skokem z mostu, vypadá na první pohled závažně, ale sběh slepé manželky, milenky a policisty odvrátí nejen sebevražedný pokus, ale i případnou hrozbu seriózního děje.

Sledujte čtyřicátý pátý díl Partičky v pondělí 26. května od 22:40 hodin na Primě!

Partička (45) - Obrázek 1 Foto: