Každé pondělí večer
na Primě

Partička na Facebooku: 200 000 fanoušků díky statusům celé Partičky – pánové, děkujeme!

Partička: Nové díly Partičky jsou tady! - Prostě Partička! Foto: Partička: Nové díly Partičky jsou tady! - Prostě Partička!Foto: All

Zábavná improvizační show Partička, ve které se herci Michal Suchánek, Richard Genzer, Ondřej Sokol a Igor Chmela účastní různých her, u kterých nikdy dopředu neznají téma, a tak baví svou spontánností diváky Prima family každé pondělí večer, sklízí další úspěch!

A to nejen u televizních diváků, ale také u svých fanoušků „partičkofilů“ na sociální síti Facebook. Po roce vysílání Partičky totiž počet fanouškovské základny této show přesáhl hranici 200 000! Je to především díky samotným hercům Partičky, kteří se nepravidelně střídají v rolích správců profilu a s fanoušky na Facebooku komunikují, vkládají nejrůznější videa, fotografie a vůbec vymýšlejí fanouškům podobná povyražení jako v pořadu. A počet fans každým dnem roste!

 

Po nových dílech Partičky volají fanouškové na FB asi nejhlasitěji – dobrou zprávou je, že se dočkají již příští pondělí, 27. února ve 21.20 na Prima family.