Pavel Kejla: Nový výkonný ředitel FTV Prima

Pavel Kejla - Obrázek 1 Foto: Pavel Kejla - Obrázek 1Foto: Archiv Pavla Kejly

PRAHA 12. června 2013 - Od 1. 7. 2013 bude pozici výkonného ředitele FTV Prima zastávat Pavel Kejla (41). Bude vykonávat především korporátní funkce.

 

Pavel Kejla ke 30. 6. 2013 opouští skupinu Omnicom Media Group, kde od roku 2011 vykonával  funkci výkonného ředitele nákupního sdružení OPera, které zajišťuje nákup mediálního prostoru pro klienty mediálních agentur OMD, phd, Attention!Media and Media Service.

 

Na FTV Prima bude vykonávat korporátní funkce, tedy veškeré servisní a provozní záležitosti společnosti. Generální ředitel Martin Konrád se tak bude nadále věnovat strategickým úkolům a rozvoji Prima Group.

 Pavel Kejla - Obrázek 2Foto: Archiv Pavla Kejly

 

„Mým základním cílem v nové pozici bude maximálně podpořit rozvojovou politiku TV Prima a soustředit se na maximalizaci efektivity stávajících zdrojů,“ okomentoval novou pracovní příležitost Pavel Kejla.

 

V rámci předchozí advokátní kariéry působil Pavel Kejla v advokátní kanceláři Kotrlík Bourgeault Andruško, která zastupuje významné hráče na mediálním trhu. Je absolventem Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze a Fakulty mezinárodních vztahů Vysoké školy ekonomické v Praze.

Je ženatý, má syna a dceru.

reklama