Pavlata u Krampola: Samé jedničky a dvojka z mravů

Nikdo není dokonalý 16.4.2013 - Michal Pavlata a Taťjána Medvecká ve studiu Foto: Nikdo není dokonalý 16.4.2013 - Michal Pavlata a Taťjána Medvecká ve studiuFoto: All

Víte, jak se stojí vodorovně? Jaký je rozdíl mez liliputem a liliputkou? Sledujte další díl zábavného pořadu Nikdo není dokonalý, který je sondou do znalostí a neznalostí českého národa.

Moderátor Jiří Krampol si tentokrát pozve herce Michala Pavlatu, který prozradí, kdo ho učil balit ženské. A herečka Taťjana Medvecká převede skvělý fotbalový výkop. Dívejte se v úterý 16. 4. ve 20.15 na Prima family.

Herec s podmanivým hlasem, pedagog a také fejetonista Michal Pavlata bude mluvit nejen o herectví, ale také o své dráze sportovního novináře. Prozradí i to, že na Táňu si kdysi tajně myslel – a nebyl zdaleka sám. Ale že prý nikdy neměl u žen moc štěstí.

Se kterou herečkou Michal Pavlata chodil a ona ho prý neustále podváděla? A jakou metodu na balení holek mu kdysi poradil Oldřich Nový? Dozvíte se v úterním pořadu.

Podívejte se už teď, co nám na sebe prozradil před natáčením – jaký byl žák a co si ze školy pamatuje dodnes?:

Protože jednou z anketních otázek bude i dotaz Co je samohonka?, tématem povídání bude také alkohol. Zatímco Táňa Medvecká se označí za „trapnou“ a nudnou osobu, která se nikdy pořádně neopila, Michal Pavlata přizná, že kdysi byl alkohol jeho dobrý kamarád. Jak dopadl „závod“ v pití, který kdysi podnikl s hercem Vladem Müllerem?

Táňa Medvecká je skvělá herečka a dabérka, která má doma řadu cen. Prý tolik, že si je ráno strouhá do kafe, budou se smát její společníci. Málokdo ale ví, že tato členka činohry Národního divadla, kde je v angažmá od roku 1975, je také velká fanynka fotbalu. Jaký skvělý výkop v pořadu Jiřího Krampola předvede?

A v jakých projektech ji můžeme v nejbližší době vidět? Podívejte se na exkluzivní video:

Další díl Nikdo není dokonalý sledujte v úterý ve 20.15 na Prima family.

reklama