Polda na kurzu přežití. Kdo ulovil bankéře?

Další premiérový díl detektivního seriálu Polda se blíží. V neděli bude Michal Bříza a jeho parťák Andrej pátrat po vrahovi bankéře, zastřeleného během manažerského kurzu. Polda se má také poprvé po dvaceti letech setkat se dcerou Míšou.

Další případ vyšetří Polda v neděli ve 20.15 na Primě.

Lesem se ozývá střelba, ve stínu stromů se pohybují maskovaní muži. Nejde však o lovce nebo vojáky, ale o účastníky manažerského kurzu přežití, který právě podstupuje nejvyšší vedení jednoho bankovního domu.

Hra na vojáky s paintballovými zbraněmi má zaměstnance korporací ochránit před vyhořením a podat zprávu o tom, jak se dotyční chovají v krizových situacích. Jenže jeden z bankéřů je při hře nalezen mrtvý.

Podívejte se také na fotky z 2. epizody:

 

Vyšetřovatel Michal Bříza si o bankéřích nemyslí nic dobrého už proto, že vymysleli internet banking, s nímž stále zápasí. A nezlepší se to, ani když tři finančníky podezřelé z vraždy kolegy poznává osobně („Máte štěstí, že jsem tu vaši finanční krizi prospal.“)

Pusťte si v předpremiéře vtipnou scénu z nedělního dílu. Polda má "novou" káru:

Článek

Na takové znělce pracoval kreativní tým dva měsíce. Foto:

Ze života POLDY II: Se sovětskou kráskou na věčné časy v předpremiéře

Pusťte si v předpremiéře v úvodu další ukázku ze života poldy. Nevzdává se! V tomhle teď bude jezdit do práce. Více o sovětské automobilové jedničce si pusťte na VIDEU níže.

 

V případu zavražděného bankéře se ukazuje, že každý z podezřelých má nějaké tajemství, které by znamenalo okamžitý konec bohaté kariéry. A mrtvý muž o všech dobře věděl a chystal se je náležitě použít ve svůj prospěch.

Ale do hledáčku policie se dostává i dominantní majitelka agentury, která drsná manažerská školení organizuje a účastníky následně také vyhodnocuje. A protože její psychologické posudky mohou kariéru akcelerovat i zničit, může mít tendenci své postavení občas za peníze zneužívat. Po velmi intimním celonočním výslechu si ji však Michal Bříza ze seznamu podezřelých hned vyškrtne...

Jak se pátrání vyvine a jak dopadne první setkání Břízy s dcerou uvidíte v neděli. Polda začíná ve 20.15 na Primě.

Více o Míše a její představitelce Elizavetě Maximové:

Článek

Herečka přišla do Česka s maminkou. Bylo jí sedm let. Foto:

Kráska z Tatarstánu o roli dcery poldy. Tohle o Elizavetě Maximové nevíte

Svého otce uvidí poprvé v životě až ve svých 20 letech! Řeč je o postavě Míši, kterou hraje v novém detektivním seriálu Polda Elizaveta Maximová. S rolí má toho herečka...

Kdo je kdo v novém seriálu Polda:

Článek

Nový kriminální seriál Polda vysíláme každou neděli ve 20.15 na Primě. Foto:

TV manuál: Postavy nového krimiseriálu Polda. Seznamte se

Nový detektivní seriál Polda vysíláme už od této neděle ve 20.15 na Primě. Seznamte se s jeho hlavními hrdiny a jejich charakteristikami. Očekávaná televizní novinka je...


reklama