Ano, šéfe!

Články

Ano, šéfe! v Pasohlávkách a místním kempu. Foto:
iPrima

To tu ještě nebylo. Zdeněk Pohlreich se ubytuje v největším autokempu v republice. Svůj stan rozbalí v moravských Pasohlávkách. Už teď se můžete podívat na pár momentů z této ojedinělé, takřka interkulturní mise. Začněte návštěvou kuchyně podniku na videu hned v úvodu a pokračujte bonusy níže.

Jaké mňamky čekají šéfa v nové řadě show Ano, šéfe! Zdeněk Pohlreich uvidí věci, které ještě nikdy neviděl a asi už někde neuvidí. Premiérový díl v pondělí večer na Primě ve 21.30. Foto:
iPrima

Premiérová VII. řada show Ano, šéfe! odstartovala návštěvou podniku v Chomutově. Zhodnoceno oblíbenými slovy šéfa: „Přátelé, viděl jsem hada s*át, žábu bušit pěstí do skály, dokonce jsem viděl i stíhačku couvat, ale tohle? To jsem teda ještě neviděl.“ Ani tentokrát šéf hláškami nešetřil!

Místní kuchař si poradit dá. Foto:
iPrima

První díl VII. řady byl unikátní! Pokud vám unikl v televizi, můžete ho nyní sledovat online na Primě PLAY. Najdete ho hned v úvodu článku. Níže pro vás máme ještě několik dalších zajímavých scén z chomutovské "Ameriky". Třeba zmařený zátěžák dodnes nemá jasné vysvětlení.

Šéf se dozvídá, že ho majitelé podniku nezvali. Foto:
iPrima

První díl VII. řady a hned unikát! Bratři Humlovi jsou specialisté na vše. „Když v Chomutově někdo něco potřebuje, ví, kam zavolat,“ říkají o sobě jen s lehkou nadsázkou. Podnikali snad už skoro ve všem, co právě neslo peníze. Nakonec se rozhodli, že si otevřou restauraci. A? Nevydělávají...

Všechny články

O pořadu

Jsme tu proto, abyste v hospodách nejedli blafy! Zdeněk Pohlreich je zpátky v plné síle a chystá se na vizitu do dalších restaurací a hospod. Před šéfem opět stojí nelehký úkol – musí zjistit, proč se restaurace potácejí v problémech a proč v nich lidem nechutná. Na svých spanilých jízdách po celé republice se Zdeněk Pohlreich setkává s celou řadou lidí a jejich osudy. …

Více o pořadu

Vysílání pořadu

23.1. 21:30Ano, šéfe!
30.1. 21:30Ano, šéfe!

reklama