Související články

Šéf se tady nechtěně stává psychologem.  Foto:
iPrima

Přestaňte přežívat, začněte žít! To začali hned po čtvrteční premiéře vzkazovat fanoušci pořadu Ano, šéfe! na FB zlomené majitelce motorestu pod Řípem. Soňa Helísková měla vlastně takřka pořád pláč na krajíčku. Jak vyšlo najevo, od dětství až do dospělosti ji pronásleduje vztah s despotickým otcem.

Šéf se tady nechtěně stává psychologem.  Foto:
iPrima

Kuchyně trochu socík, rošťěnka, která by se dala dlouho žvýkat, na zdech hlavy jelínků, ubrusy nasáklé kouřem a poslušná dcera, která se slzami v očích plní sen svého otce. Už šestnáct let. To vše v další premiéře Ano, šéfe!, kam si Zdeněk Pohlreich pozve na pomoc i interiérovou designérku.

Ano, šéfe! sledujte každý čtvrtek ve 21.25 na Primě.  Foto:
iPrima

Konec čtvrtečního dílu zůstává od března loňského roku stále otevřený. Vyhrocenou situaci, jíž jste prostřednictvím kamer byli svědky, hasí momentálně právníci. Hospoda, kde Klára Veverková s partou podnikala, je mimo provoz. A co dělá samotná Klára?

Šéf navštívil Boudu v Obřím dole. Foto:
iPrima

Provozovat Boudu v Obřím dole pod Sněžkou vypadá na život jako v pohádce. Zdejší šéfová Klára Veverková si tu s partou žijí po svém – nocují v iglú, vyznávají freeride, chovají včely či prasata mangalica, suroviny do kuchyně nakupují většinou ze dvora. Jenže je tady ještě něco...

Všechny články

O pořadu

Jsme tu proto, abyste v hospodách nejedli blafy! Zdeněk Pohlreich je zpátky v plné síle a chystá se na vizitu do dalších restaurací a hospod. Před šéfem opět stojí nelehký úkol – musí zjistit, proč se restaurace potácejí v problémech a proč v nich lidem nechutná. Na svých spanilých jízdách po celé republice se Zdeněk Pohlreich setkává s celou řadou lidí a jejich osudy. …

Více o pořadu

Vysílání pořadu

7.2. 21:35Ano, šéfe!
11.2. 21:30Ano, šéfe!
14.2. 21:35Ano, šéfe!
18.2. 21:30Ano, šéfe!

reklama