Články

Ano, šéfe! - Restaurace U Rytíře - kuchař v akci Foto:
iPrima

V další repríze šéf vyráží do Liberce. Podnik sídlí v prvním patře, spousta lidí cestu nahoru rozmyslí a odejde ke konkurenci. Servírka Jitka a kuchař Pavel se rozhodli sami napsat šéfovi „závaznou z nejzávaznějších přihlášek“ do jeho pořadu a požádali ho o návštěvu bez vědomí majitelky.

Stačí velké jméno k pravé Francii? Foto:
iPrima

Celý díl Ano, šéfe!, který zavedl šéfa do lázeňského města Poděbrady si pusťte hned v úvodu. Dva odvážlivci se rozhodli, otevřít si francouzskou restauraci, kterou pojmenovali Grand Restaurant pana Septima. Velké jméno k pravé Francii však nestačí. Naopak by možná pomohlo trochu té skromnosti

Právě vychází interaktivní kulinární časopis Ano, šéfe! Foto:
iPrima

Nový interaktivní kulinární časopis „Ano, šéfe!“ vydává FTV Prima pod obchodní značkou Solootions ve spolupráci s vydavatelstvím Bauer Media. V každém čísle najdou čtenáři kromě receptů i tipy na nejrůznější restaurace a zajímavosti, které jsou v jejich okolí.

Doladí jinak celkem chutná jídla. Foto:
iPrima

Celý díl z učiliště v Trmicích sledujte hned v úvodu. I podle záplavy komentářů napříč světem internetu jde o díl plný údivu, kontrastů, zklamání či zcela bizarních situací. Na ty nejkomentovanější okamžiky se podívejte v extra sestřihu níže. A věřte, že tohle rozhodně ve scénáři nebylo.

Všechny články

O pořadu

Jsme tu proto, abyste v hospodách nejedli blafy! Zdeněk Pohlreich je zpátky v plné síle a chystá se na vizitu do dalších restaurací a hospod. Před šéfem opět stojí nelehký úkol – musí zjistit, proč se restaurace potácejí v problémech a proč v nich lidem nechutná. Na svých spanilých jízdách po celé republice se Zdeněk Pohlreich setkává s celou řadou lidí a jejich osudy. …

Více o pořadu

Vysílání pořadu

26.9. 21:30Ano, šéfe!
29.9. 22:25Ano, šéfe!

reklama