Ano, šéfe!

Články

Ano, šéfe! I. 1 Foto:
iPrima

Zdeněk Pohlreich je pro většinu národa jednoduše Šéf a i když to sám o sobě nerad slyší, za sedm let natáčení pořadu Ano, šéfe! se stal veřejně uznávanou celebritou. Jak se za ta léta Prima šéfování změnil? Pusťte si historicky první díl oblíbené kuchařské show Ano, šéfe! hned v úvodu a posuďte.

Ano, šéfe! Foto:
iPrima

První letošní číslo čtvrtletníku Ano, šéfe! přináší ty nejlepší recepty z pořadů Zdeňka Pohlreicha. Tentokrát jsou ve znamení jara a svěží a lehké kuchyně. Šéf představí své velikonoční menu a samozřejmě navštíví podniky, které prošly hodnocením v pořadu Ano, šéfe!

Šéf v restauraci Westy v Hodoníně. Foto:
iPrima

Pusťte si pondělní díl Ano, šéfe! hned v úvodu. Díl s dojemným lidským příběhem, vynikajícím kuchařem z Tyrolska, který následoval ženu do Hodonína a pro lásku a pochopení se zcela automaticky vzdal kariéry. Šéf Pohlreich se tady se vší pokorou učil vařit a nakonec udělil výjimečné TŘI HVĚZDY!

Za majitelem a kuchařem Ludwigem Westermairem jezdili do jeho rodného Kützbühlu takoví hosté jako Arnold Schwarzenegger, Hugh Grant nebo Bernie Ecclestone.  Foto:
iPrima

Dnes ve 21.30 na Primě uvidíte další výjimečný díl úspěšné kuchařské show Ano, šéfe! Zvláštní je i proto, že se v něm šéf Pohlreich bude se vší pokorou učit vařit. Nezapomeňte se večer koukat.

Všechny články

O pořadu

Jsme tu proto, abyste v hospodách nejedli blafy! Zdeněk Pohlreich je zpátky v plné síle a chystá se na vizitu do dalších restaurací a hospod. Před šéfem opět stojí nelehký úkol – musí zjistit, proč se restaurace potácejí v problémech a proč v nich lidem nechutná. Na svých spanilých jízdách po celé republice se Zdeněk Pohlreich setkává s celou řadou lidí a jejich osudy. …

Více o pořadu

Vysílání pořadu

1.5. 22:45Ano, šéfe!
8.5. 22:45Ano, šéfe!

reklama