Ano, šéfe!

Články

Ano, šéfe! Foto:
iPrima

První letošní číslo čtvrtletníku Ano, šéfe! přináší ty nejlepší recepty z pořadů Zdeňka Pohlreicha. Tentokrát jsou ve znamení jara a svěží a lehké kuchyně. Šéf představí své velikonoční menu a samozřejmě navštíví podniky, které prošly hodnocením v pořadu Ano, šéfe!

Šéf v restauraci Westy v Hodoníně. Foto:
iPrima

Pusťte si pondělní díl Ano, šéfe! hned v úvodu. Díl s dojemným lidským příběhem, vynikajícím kuchařem z Tyrolska, který následoval ženu do Hodonína a pro lásku a pochopení se zcela automaticky vzdal kariéry. Šéf Pohlreich se tady se vší pokorou učil vařit a nakonec udělil výjimečné TŘI HVĚZDY!

Za majitelem a kuchařem Ludwigem Westermairem jezdili do jeho rodného Kützbühlu takoví hosté jako Arnold Schwarzenegger, Hugh Grant nebo Bernie Ecclestone.  Foto:
iPrima

Dnes ve 21.30 na Primě uvidíte další výjimečný díl úspěšné kuchařské show Ano, šéfe! Zvláštní je i proto, že se v něm šéf Pohlreich bude se vší pokorou učit vařit. Nezapomeňte se večer koukat.

Ludwig je prvním kuchařem, který bude šéfa učit vařit. Foto:
iPrima

Nenápadný sympaťák, kterého v pondělním premiérovém dílu Ano, šéfe! objeví Zdeněk Pohlreich v restauraci schované uprostřed Hodonína, má za sebou hodně zajímavou kariéru! Podívejte se na extra ukázku z blížící se epizody kuchařské show Ano, šéfe! hned v úvodu.

Všechny články

O pořadu

Jsme tu proto, abyste v hospodách nejedli blafy! Zdeněk Pohlreich je zpátky v plné síle a chystá se na vizitu do dalších restaurací a hospod. Před šéfem opět stojí nelehký úkol – musí zjistit, proč se restaurace potácejí v problémech a proč v nich lidem nechutná. Na svých spanilých jízdách po celé republice se Zdeněk Pohlreich setkává s celou řadou lidí a jejich osudy. …

Více o pořadu

reklama