Související články

Stačí velké jméno k pravé Francii? Foto:
iPrima

Tento díl gastronomické show Ano, šéfe! nás zavede do lázeňského města Poděbrady. Právě tady se rozhodnou dva odvážlivci otevřít francouzskou restauraci, kterou pojmenují Grand Restaurant pana Septima. Velké jméno k pravé Francii však nestačí.

Revoluční díl Ano, šéfe! startuje na Národní třídě. Foto:
iPrima

Čtvrteční díl gastronomické show Ano, šéfe! se odehrává v samém centru Prahy, konkrétně v restauraci Sametová. Majitelé sázejí na doby dávno minulé, celý interiér je inspirovaný sametovou revolucí. Někde je ale chyba, lidi sem nechodí, restaurace zeje prázdnotou.

K nezapomenutelným momentům ze Sametové restaurace patří určitě výstup bývalého kuchaře "Karlose" a jeho příchod pro výplatu. Foto:
iPrima

Další NEJ Ano, šéfe! na obzoru. Rozčílený kuchař a majitel podniku v centru Prahy mají dostaveníčko před zraky šéfa Pohlreicha. Scéna připomíná dobře zinscenovanou zkoušku asertivity. Jde však o realitu! Dejte si video v úvodu a pochopíte, proč šéf označil čtvrteční díl za nezapomenutelný.

? Lze vůbec připravit veganské jídlo, které nadchne i totálního masožravce?  Foto:
iPrima

Restauraci, kde v chladicím boxu nenajdete vejce, mléko, natož kus masa, navštívil šéf úplně poprvé v historii svého pořadu. Pokud vám tento díl Ano, šéfe! unikl v televizi, pusťte si ho nyní na Prima PLAY a uvidíte, jak Zdeňkovi Pohlreichovi chutnala kachna, buřty nebo svíčková z napodobenin.

Všechny články

O pořadu

Jsme tu proto, abyste v hospodách nejedli blafy! Zdeněk Pohlreich je zpátky v plné síle a chystá se na vizitu do dalších restaurací a hospod. Před šéfem opět stojí nelehký úkol – musí zjistit, proč se restaurace potácejí v problémech a proč v nich lidem nechutná. Na svých spanilých jízdách po celé republice se Zdeněk Pohlreich setkává s celou řadou lidí a jejich osudy. …

Více o pořadu

Vysílání pořadu

8.10. 21:30Ano, šéfe!
13.10. 22:20Ano, šéfe!
15.10. 21:30Ano, šéfe!
20.10. 22:20Ano, šéfe!

reklama