Související články

Prima kvízy 2 Foto:
iPrima

Zahrajte si unikátní vědomostní hru PRIMA KVÍZY, kterou si níže můžete lehce stáhnout do svých mobilních telefonů a tabletů zcela ZDARMA. Zkuste si své vědomosti z různých oblastí a zjistěte, zda jste chytřejší vy, nebo vaši přátelé.

Ano, šéfe! IV (6) - restaurace U Stoleté lípy, Hostivice - Obrázek 7  Foto:
iPrima

V dalším REPRÍZE pořadu Ano, šéfe!, kterou uvidíte ve čtvrtek ve 23.15 na Primě, se šéf při záchraně restaurace U stoleté lípy v Hostivicích utká s vědmou.

Ano, šéfe! IV (5) - restaurace Pintovka, Tábor - Obrázek 20  Foto:
iPrima

Pintovka bývala vyhlášená výletní restaurace. Manžele Vandasovy mrzelo, že nyní podnik chátrá. Zvláště když v něm před lety měli svatební hostinu. A tak se rozhodli restauraci si pronajmout a zachránit ji. Kdo však zachrání hosty?

Osudy osazenstva šumavské Rosy na chvíli připraví i protřelého šéfa o úsměv. Foto:
iPrima

Zdeněk Pohlreich, stále v plné síle, se snaží, abyste v hospodách nejedli blafy! Nyní míří do Židlochovic, kde se jeho mise kuchaře spasitele opět na chvíli zvrtne v psychologické drama. Kuchaři se tu navzájem podezírají, jeden je prý líný a druhý okrádá majitele. Podívejte se na ně v předpremiéře.

Všechny články

O pořadu

Jsme tu proto, abyste v hospodách nejedli blafy! Zdeněk Pohlreich je zpátky v plné síle a chystá se na vizitu do dalších restaurací a hospod. Před šéfem opět stojí nelehký úkol – musí zjistit, proč se restaurace potácejí v problémech a proč v nich lidem nechutná. Na svých spanilých jízdách po celé republice se Zdeněk Pohlreich setkává s celou řadou lidí a jejich osudy. …

Více o pořadu

Vysílání pořadu

1.12. 22:20Ano, šéfe!
3.12. 21:30Ano, šéfe!
8.12. 22:20Ano, šéfe!
10.12. 21:30Ano, šéfe!

reklama