Články

V Prima kvízech si můžete poměřit své znalosti také s osobnostmi naší obrazovky.  Foto:
iPrima

Stále si myslíte, že vám to pálí víc, než šéfovi Pohlreichovi? Otestujte se. Stačí si stáhnout aplikaci Prima Kvízy a hned zjistíte, kdo ví více. Aplikace Prima Kvízy je zdarma, se spoustou novinek. Příjemně se s ní zabavíte třeba při čekání na váš oblíbený pořad právě se šéfem v hlavní roli.

Bryndzové halušky Foto:
iPrima

Diskutovaným pokrmem po odvysílání 4. dílu Ano, šéfe! ze Slovenska, kde šéf pronesl památnou hlášku, že by si tradiční kuchyni představoval "víc sexy", se staly obyčejné halušky. Vlastně právem. Jejich příprava je jednoduchá, a přesto se výsledek v jednotlivých restauracích i krajích tolik liší.

Šéf a bratři Iglovi ve Slovenské kolibě. Foto:
iPrima

To se ještě nestalo, aby šéf udělil nálepku se třemi hvězdami hned při prvním návratu. Dosud žádný podnik si takové uznání nevysloužil. Tak do půlky dílu o Slovenské kolibě to přitom vypadalo, že si dva její provozovatelé nedají poradit. Podívejte se na sestřih hned v úvodu.

Jak uvidíte v dalším dílu Ano, šéfe!, Zdeněk Pohlreich bude z jejich kuchařské práce v jednom úžasu. Foto:
iPrima

Blíží se závěrečný díl 6. řady pořadu Ano, šéfe! Zdeňka Pohlreicha tentokrát pozvali do Slovenské koliby v Jasné v Nízkých Tatrách. Na začátku tady kritizoval nabídku opravdu těžkých jídel – moučné halušky s brynzou, všude pořádně mastný špek...

Všechny články

O pořadu

Jsme tu proto, abyste v hospodách nejedli blafy! Zdeněk Pohlreich je zpátky v plné síle a chystá se na vizitu do dalších restaurací a hospod. Před šéfem opět stojí nelehký úkol – musí zjistit, proč se restaurace potácejí v problémech a proč v nich lidem nechutná. Na svých spanilých jízdách po celé republice se Zdeněk Pohlreich setkává s celou řadou lidí a jejich osudy. …

Více o pořadu

Vysílání pořadu

5.5. 21:30Ano, šéfe!
12.5. 21:30Ano, šéfe!

reklama