Články

Zdeněk Pohlreich je zpět! Foto:
iPrima

CASTING! Provozujete restauraci a řítíte se do průšvihu? Nebo si jen nevíte rady? Pozvěte si Zdeňka Pohlreicha - profesionála, co se s tím nemazlí a umí poradit.

Jenže jim ani nenakoupí pořádné vybavení, jak se hned ukáže v kuchyni. Foto:
iPrima

Tentokrát si Zdeňka Pohlreicha pozval na vizitu majitel Městských sálů Teplice Tomáš Kolařík. Neví si rady s hospodou pod tanečním sálem. Má přitom pověst dříče a člověka, který zaměstnancům nic neodpustí.

Rodinný podnik u Klatov přežívá už patnáct let. Přežije tamní kuchyni i šéfův žlučník? Foto:
iPrima

Svůj byznys rozjel Adolf Hanousek společně s manželkou na místě, o které nikdo nestál. Sice je u rybníka, kde ovšem hygienici vyvěšují černého panáčka, protože koupání v něm je zdraví nebezpečné. A kuchyně? Při pohledu nad výkony kuchařů šéf suše konstatuje, že by podnik hned zavřel.

Zdeněk Pohlreich si svoje koně, jak říká dnes už bývalým učňům, najde sám. Foto:
iPrima

Nenechte si ujít tři návraty na místa, na která se nedá zapomenout. Dozvíte se, jak si vedou v American Grill baru v Mohelnici, kde šéfa šokovali syrovým hamburgerem, nebo co podnikl sebevědomý kuchař z berounské Bastily. Šéf se také chce opět sejít s hvězdným týmem z trmického učiliště.

Všechny články

O pořadu

Jsme tu proto, abyste v hospodách nejedli blafy! Zdeněk Pohlreich je zpátky v plné síle a chystá se na vizitu do dalších restaurací a hospod. Před šéfem opět stojí nelehký úkol – musí zjistit, proč se restaurace potácejí v problémech a proč v nich lidem nechutná. Na svých spanilých jízdách po celé republice se Zdeněk Pohlreich setkává s celou řadou lidí a jejich osudy. …

Více o pořadu

Vysílání pořadu

29.8. 21:30Ano, šéfe!
1.9. 22:25Ano, šéfe!
5.9. 21:30Ano, šéfe!
8.9. 22:25Ano, šéfe!

reklama