Články

Zdeněk Pohlreich je zpět! Foto:
iPrima

CASTING! Provozujete restauraci a řítíte se do průšvihu? Nebo si jen nevíte rady? Pozvěte si Zdeňka Pohlreicha - profesionála, co se s tím nemazlí a umí poradit.

Zdeněk Pohlreich si svoje koně, jak říká dnes už bývalým učňům, najde sám. Foto:
iPrima

Nenechte si ujít tři návraty na místa, na která se nedá zapomenout. Dozvíte se, jak si vedou v American Grill baru v Mohelnici, kde šéfa šokovali syrovým hamburgerem, nebo co podnikl sebevědomý kuchař z berounské Bastily. Šéf se také chce opět sejít s hvězdným týmem z trmického učiliště.

V Prima kvízech si můžete poměřit své znalosti také s osobnostmi naší obrazovky.  Foto:
iPrima

Stále si myslíte, že vám to pálí víc, než šéfovi Pohlreichovi? Otestujte se. Stačí si stáhnout aplikaci Prima Kvízy a hned zjistíte, kdo ví více. Aplikace Prima Kvízy je zdarma, se spoustou novinek. Příjemně se s ní zabavíte třeba při čekání na váš oblíbený pořad právě se šéfem v hlavní roli.

Bryndzové halušky Foto:
iPrima

Diskutovaným pokrmem po odvysílání 4. dílu Ano, šéfe! ze Slovenska, kde šéf pronesl památnou hlášku, že by si tradiční kuchyni představoval "víc sexy", se staly obyčejné halušky. Vlastně právem. Jejich příprava je jednoduchá, a přesto se výsledek v jednotlivých restauracích i krajích tolik liší.

Všechny články

O pořadu

Jsme tu proto, abyste v hospodách nejedli blafy! Zdeněk Pohlreich je zpátky v plné síle a chystá se na vizitu do dalších restaurací a hospod. Před šéfem opět stojí nelehký úkol – musí zjistit, proč se restaurace potácejí v problémech a proč v nich lidem nechutná. Na svých spanilých jízdách po celé republice se Zdeněk Pohlreich setkává s celou řadou lidí a jejich osudy. …

Více o pořadu

Vysílání pořadu

2.6. 21:30Ano, šéfe!
9.6. 21:30Ano, šéfe!

reklama