Články

Co na restauraci říká šéf? Nemusí mluvit, stačí, když se podíváte, jak se tváří. Foto:
iPrima

V dalším dílu série toho nejlepšího z pořadu Ano, šéfe! zavítal Zdeněk Pohlreich do Berouna do restaurace Bastila. V kuchyni tam tehdy vládl šéfkuchař, kterému sebevědomí rozhodně nechybí. Naopak – mohl by ho rozdávat. Pusťte si celou epizodu hned v úvodu.

Revoluční díl Ano, šéfe! startuje na Národní třídě. Foto:
iPrima

Pondělní díl gastronomické show Ano, šéfe! se odehrál v samém centru Prahy, konkrétně v restauraci Sametová. Majitelé sázejí na doby dávno minulé, celý interiér je inspirovaný sametovou revolucí. Někde je ale chyba, lidi sem nechodí, restaurace zeje prázdnotou.

Šéf se tady nechtěně stává psychologem.  Foto:
iPrima

Kuchyně trochu socík, na zdech hlavy jelínků, ubrusy nasáklé kouřem a poslušná dcera, která se slzami v očích plní sen svého otce, přesněji despotického otce, a už šestnáct let. To vše v dalším z pondělních nej dílů pořadu Ano, šéfe! Ochutnávka rodinného setkání, z něhož mrazí, je hned v úvodu.

Restaurace se netají svými vysokými ambicemi na poli steaků a hamburgerů.  Foto:
Novinky

Nenechte si ujít šéfovu návštěvu "Ameriky" v Mohelnici. Tady se nachází American Grill Bar Restaurant a jedni hodně ambiciózní podnikatelé. Chtěli ohromovat okolí steaky a hamburgery, ale spíše ho jimi ohrožovali. To, co si tady pod klasikou představují a dokonce „to“ i servírují, sami neuplácáte.

Všechny články

O pořadu

Jsme tu proto, abyste v hospodách nejedli blafy! Zdeněk Pohlreich je zpátky v plné síle a chystá se na vizitu do dalších restaurací a hospod. Před šéfem opět stojí nelehký úkol – musí zjistit, proč se restaurace potácejí v problémech a proč v nich lidem nechutná. Na svých spanilých jízdách po celé republice se Zdeněk Pohlreich setkává s celou řadou lidí a jejich osudy. …

Více o pořadu

Vysílání pořadu

31.10. 22:35Ano, šéfe!
3.11. 23:30Ano, šéfe!
7.11. 22:35Ano, šéfe!
10.11. 23:30Ano, šéfe!

reklama