Ano, šéfe!

Články

Ludwig je prvním kuchařem, který bude šéfa učit vařit. Foto:
iPrima

Nenápadný sympaťák, kterého v pondělním premiérovém dílu Ano, šéfe! objeví Zdeněk Pohlreich v restauraci schované uprostřed Hodonína, má za sebou hodně zajímavou kariéru! Podívejte se na extra ukázku z blížící se epizody kuchařské show Ano, šéfe! hned v úvodu.

Tady budou šéfa učit vařit! Foto:
iPrima

Zdeněk Pohlreich v pondělním dílu Ano, šéfe! ochutná tyrolskou kuchyni. Uprostřed Hodonína. Je na čase, zopakovat si důležitá německá slovíčka. Abychom si v pondělí dobře rozuměli, až se bude podávat třeba Gebackenes Schweinsschnitzel auf Wiener Art mit Kartoffel-Vogerlsalat und Kernöl :-)

Tyrolská kuchyně v centru Hodonína. V restaurantu Westy šéf objevil kuchařskou hvězdu! Foto:
iPrima

V pondělí ve 21.30 na Primě uvidíte další premiérový a také hodně originální díl úspěšné kuchařské show Ano, šéfe!. Natáčel se v Restauraci Westy v Hodoníně. Do zákulisí celé akce nahlédněte už teď na videu hned v úvodu.

Dva šéfkuchaři. Který je lepší na Francii? Těšte se také na souboj u sporáku. Foto:
iPrima

Pusťte celou pondělní epizodu online hned v úvodu. V tomto dílu oblíbené gastronomické show Ano, šéfe! Zdeněk Pohlreich zůstal doma. Navštívíl restauraci Pod Lesem na Jílovišti, kde také bydlí. Podařilo se mu do restaurace, kde není problém kvalita jídla, ale spíše její atmosféra, nalákat lidi?

Všechny články

O pořadu

Jsme tu proto, abyste v hospodách nejedli blafy! Zdeněk Pohlreich je zpátky v plné síle a chystá se na vizitu do dalších restaurací a hospod. Před šéfem opět stojí nelehký úkol – musí zjistit, proč se restaurace potácejí v problémech a proč v nich lidem nechutná. Na svých spanilých jízdách po celé republice se Zdeněk Pohlreich setkává s celou řadou lidí a jejich osudy. …

Více o pořadu

Vysílání pořadu

27.2. 21:30Ano, šéfe!

reklama