Související články

 Dva podnikavci přišli do hor z Prahy a totálně změnili svůj život. Foto:
Štáb Ano, šéfe! zavítá do malebné obce Řetenice v Kašperských horách. Manželé Lázňovští sem přišli z Prahy. Totálně změnili svůj život. Jsou pracovití, kuchařkou, pro kterou je tato štace útěkem od násilnického partnera, by se prý Zdeněk Pohlreich nechal okamžitě adoptovat. Tak kde je problém?
Zdeněk Pohlreich je šéf každým coulem. Foto:
Že je Zdeněk Pohlreich zpět v plné síle, jsme viděli hned v 1. dílu nové série pořadu Ano, šéfe! Pravdivý, neoblomný, ale i spravedlivý bude na své buditelské pouti po tuzemských restauračních zařízeních i v dalších epizodách. Více o samotném šéfovi si pusťte na videu v úvodu.
Co na restauraci říká šéf? Nemusí mluvit, stačí, když se podíváte, jak se tváří. Foto:
V prvním díle nové série pořadu Ano, šéfe! zavítá Zdeněk Pohlreich do Berouna, do restaurace Bastila. V kuchyni tam vládne šéfkuchař, kterému sebevědomí rozhodně nechybí. Naopak – mohl by ho rozdávat.
Ano, šéfe! 2 (3) Nová hospoda - Zdeněk s majitelem a kuchaři 1 Foto:
Když pan František Hrabal ještě elektrikařil, koukal na dům na náměstí a přemýšlel, který trouba ho jednou koupí. Nakonec to byl on sám. Ale zdá se, že chod restaurace je nad jeho síly. Pomůže mu Zdeněk Pohlreich? Dívejte se na reprízu pořadu Ano, šéfe! v úterý ve 22.20 na Primě!
Všechny články

O pořadu

Jsme tu proto, abyste v hospodách nejedli blafy! Zdeněk Pohlreich je zpátky v plné síle a chystá se na vizitu do dalších restaurací a hospod. Před šéfem opět stojí nelehký úkol – musí zjistit, proč se restaurace potácejí v problémech a proč v nich lidem nechutná. Na svých spanilých jízdách po celé republice se Zdeněk Pohlreich setkává s celou řadou lidí a jejich osudy. …

Více o pořadu

Vysílání pořadu

8.9. 22:20Ano, šéfe!
10.9. 21:35Ano, šéfe!
15.9. 22:20Ano, šéfe!

reklama