Ano, trenére!

Články

Zatančíme si. Foto:
iPrima

Je tady závěrečný díl show Ano, trenére! a s ním mladý tým fotbalistů z Jívoví s věkovým průměrem kolem 28 let. Skupinka fotbalistů je bez trenéra, ale má kuráž. O hřiště se stará vesnice a ostatní věci zařizuje Marian Vala, pro kterého je fotbal vším. Čeká však rodinu...

Právě střílení gólů místním moc nejde.  Foto:
iPrima

Ve čtvrtek večer kouč Straka potrénuje TJ Sokol Zdechovice na Pardubicku. Mužstvo nemá vítězný pokřik, protože nechce být jako ostatní a vysmívat se poraženému. Jak se ukazuje záhy, oni si hoši ale neumějí říci pravdu, ani mezi sebou.

. Fotbalisté trénují na špičkovém trávníku a snaží se vychovávat i mládež.  Foto:
iPrima

Radnice v Pičíně podporuje fotbalový klub, který mimo jiné spolupracuje s hasiči i myslivci. Fotbalisté trénují na špičkovém trávníku a snaží se vychovávat i mládež. Lídrem týmu je původem Afričan Valery Koffi, který už v Pičíně zapustil kořeny.

Strakova akademie 4: Pevný zadek a stehenní sval Foto:
iPrima

Ve 4. dílu našeho seriálu Strakova akademie, ukazujícího cviky na doma, do práce i pro protahování a posilování před tréninkem, si řekneme, jak na pevný zadek, rovná záda a protažení stehenních svalů. Terezka Straková má pro vás navíc zajímavou radu profi trenéra, kterého měla na atletiku.

Všechny články

O pořadu

Fotbalová reality show, ve které charismatický trenér František Straka navštíví několik českých fotbalových klubů a pokusí se v nich zlepšit úroveň. Poznává nejen fotbalisty, ale i jejich rodiny a místní svérázné figurky. Zkrátka vesnický život takový, jaký je! 

Více o pořadu

reklama