Čarodějky

Čarodějky Foto:
55 min

O pořadu

Musíme si pomáhat. Všechny za jednu, jedna za všechny! Jednoho dne jsou tři sestry Halliwellovy postaveny před skutečnost, že umí věci, které běžný smrtelník nedokáže.

 

A to čarovat! Piper, Prue a Phoebe bydlí ve starém, ale velmi prostorném domě po babičce. Ta jim na půdě nechala magickou Knihu kouzel, která jim radí jak míchat kouzelné lektvary, jak připravovat složitá kouzla nebo jim dokáže prozradit detailní informace o každém démonovi, s nímž se už bohužel brzy setkají. Každá ze sester má unikátní magické schopnosti, které se časem vyvíjejí. Dívky jsou nuceny se smířit s existencí takových nevšedních darů, které dostaly do vínku, ať se jim to líbí, nebo ne. Jejich mimořádné možnosti je totiž přímo předurčují k ochraně života, každý den někoho nebo něco zachraňují, a tak pravidelně bojují s démony a zlem, které proudí na Zemi téměř nepřetržitě.


Velký výskyt temných sil se soustřeďuje právě v San Francisku, kde sestry žijí. Půvabný trojlístek je nejmocnější, když spojí a ztrojnásobí své síly. Každá z děvčat totiž umí něco jiného. Jedna umí odhazovat věci pouhou myšlenkou, druhá dokáže zastavit čas, třetí věští budoucnost. A to jsou schopnosti, které rozhodně stojí za vidění! Slečny mohou operovat i samotné, nicméně když jde do tuhého, musejí si navzájem pomáhat. Jejich soukromé problémy se většinou samozřejmě týkají opačného pohlaví. Každý druhý muž je totiž zákeřným démonem, který se pokouší přes dvoření a lichotky vetřít mezi zázračné sesterské trio, oslabit je a zničit.


Fantasy seriál Čarodějky je příjemnou oddechovou podívanou pro celou rodinu, teenagerky zvlášť. Natáčel se od roku 1998 do roku 2006 a dožil se osmi řad. Zasmějete se při něm, ale určitě ne na konci třetí řady, kdy zemře Prue, kterou představuje seriálová veteránka Shannen Dohertyová, již si asi pamatujete jako Brendu z legendárního seriálu Beverly Hills 90210.

 

Prue - Shannen Dohertyová

Shannen se narodila ve znamení Berana v r. 1971 ve státě Tennessee, otec pracoval v bance, matka vlastnila kosmetický salon. V roce 1978 se přestěhovala s rodinou do Los Angeles, kde se chtěla velmi záhy věnovat herectví. Věci se daly do pohybu a už v deseti získala první roli v seriálu Otec Murphy. Dobře se učila, v soukromí byla spíš samotářka a usilovně pracovala na své kariéře. Opravdový úspěch se dostavil v roce 1990, když se v devatenácti seznámila s Aaronem Spellingem a ten ji obsadil do již zmíněného cyklu Beverly Hills 90210. Brenda Walshová z ní učinila skutečnou hvězdu. Tuto pozici si ovšem kvůli problémům v osobním životě téměř pokazila. Seriál ve čtvrté řadě opustila a její sláva začala postupně upadat. Uzavřela manželství s Ashley Hamiltonem, které vydrželo jen pět měsíců. Pak jí Spelling nabídl slibnou roli Prue Halliwellové v Čarodějkách, kde sama režírovala tři epizody. Kvůli neshodám s představitelkou Phoebe seriál opustila a věnovala se filmové práci. Od té doby se jí stále daří, ale v osobním životě je to slabší – ani její druhé manželství nevydrželo déle než rok. Dnes se věnuje také televizní show, která pomáhá lidem ukončit, nebo naopak napravit vztahy.

 

Piper - Holly Marie Combsová

Holly se prý při natáčení Čarodějek jednou dívala do zrcadla a ono prasklo… Narodila se ve znamení Střelce v roce 1973 patnáctileté matce, jež se o ni ale dobře starala, a vyrostla jako jedináček. S matkou byly nejlepší kamarádky, ale zároveň nejhorší nepřátelé. Je téměř neuvěřitelné, že v patnácti byla Holly tlouštík se 115 cm kolem boků. Sedm let pak byla vegetariánkou. Dodnes je velkým milovníkem zvířat, vlastní tři koně, pět psů, dvě kočky, tři papoušky, pět králíků, želvu a rybičky. Tvrdí o sobě, že je domácí tvor, který rád zahradničí, stará se o zvířata a samozřejmě o manžela Finleyho. Zbožňuje italskou kuchyni. Ve svém kalifornském domě prý nemá ani televizi. Hollyin nejoblíbenější herec je Andy Garcia a nejmilejší film Zběsilost v srdci. Ráda poslouchá country a hraje scrabble. V roce 2006 se jí narodil druhý syn a o dva roky později začala natáčet seriál Mistresses, kde hraje roli Jane. Účinkovala také v show Sharon Osbourneové.

 

Phoebe - Alyssa Milano

Představitelka Phoebe přišla na svět ve znamení Střelce v roce 1972 v Brooklynu. K herectví se dostala už v sedmi letech prostřednictvím konkurzu, pak s maminkou vyrazila na osmnáctiměsíční divadelní turné. V roce 1988 natočila nejprodávanější kazetu roku se cvičením, také zpívala, zahrála si dětskou roli ve filmu Who´s the Boss?, účinkovala v dalším legendárním seriálu Melrose Place, kde představovala Jennifer, mladší sestru doktora Michaela Manciniho. V seriálu pobyla dvě sezony a odtud už byl jen krok k Čarodějkám od stejného a již zmíněného veleúspěšného producenta Aarona Spellinga. Některé epizody herečka také sama napsala a režírovala jako její kolegyně. Ve snímku Milenec, nebo vrah (1996) si zahrála po boku Marka Wahlberga a Reese Witherspoonové. Alyssa má za sebou manželství s Cinjunem Tatem a zrušené zásnuby s Justinem Timberlakem. Je zapřisáhlou vegetariánkou, nesnáší kouření, její tělo zdobí sedm tetování. Rovněž miluje zvířata, má jich jen o něco méně než Holly. Vlastní tři koně, třináct ptáků a tři psy. Fandí hokeji, hraje na flétnu a na piano. Permanentně se drží ve stovce nejatraktivnějších žen světa.

 

 

Zabít tiše Foto:
22:35 00:35
26%
DNES V TVMistrovský plán Foto:
20.15
DNES V TVZabít tiše Foto:
22.35
DNES V TV25. hodina Foto:
00.35
Vesmír Foto:
22:15 00:15
43%
DNES V TVKurýr Foto:
20.15
DNES V TVKurýr 2 Foto:
21.15
DNES V TVVesmír Foto:
22.15
Prima LOVE, Famílie Foto:
22:55 23:55
12%
DNES V TVMůj život v ruinách Foto:
20.15
DNES V TVSex ve městě - reprezent Foto:
22.20
Sex ve městě III (16)
DNES V TVPrima LOVE, Famílie Foto:
22.55

reklama