Články

Češi na cestách Foto:
iPrima

A nyní již známe vítěze poslední soutěže s pořadem Češi na cestách! Výhry věnovala společnost Oresi a její značky kuchyní Dolti, Livanza a Bauformat. Tři z vás mohli vyhrát poukaz na 15% slevu na nákup celého sortimentu v síti prodejen Oresi navíc ke všem aktuálním akcím.

Češi na cestách Foto:
iPrima

A již známe vítěze SMS soutěže! Výhry věnovala společnost Oresi a její značky kuchyní Dolti, Livanza a Bauformat. Tři z vás mohli vyhrát poukaz na 15% slevu na nákup celého sortimentu v síti prodejen Oresi navíc ke všem aktuálním akcím.

Češi na cestách - Kapverdy Foto:
iPrima

I tentokrá se vydáme za pořádnou exotikou! Čekají nás kapverdy a dva odvážlivci, které jste již v pořadu Češi na cestách viděli. Ale nejedou se stejnými parťáky jako minule. Na cestu se vydává růžová Dominika a pohodář Martin.

Češi na cestách Foto:
iPrima

Známe vítěze! Výhry věnovala společnost Oresi a její značky kuchyní Dolti, Livanza a Bauformat. Tři z vás mohli vyhrát poukaz na 15% slevu na nákup celého sortimentu v síti prodejen Oresi navíc ke všem aktuálním akcím.

Všechny články

O pořadu

Máte chuť poznávat, zapomenout na všechny starosti a prožít s námi dovolenou snů? Dobrodružství až k vám domů přinášejí Češi na cestách! Nevědí, s kým a kam jedou, s sebou mají jen odhodlání a dobrou náladu. Těšte se na porci báječných zážitků!

Více o pořadu

reklama