ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT

Články

Jaro Slávik nekompromisní muž Foto:
iPrima

Je veřejně známé, že porotce Česko Slovensko má talent Jaro Slávik nesnáší v životě dvě věci – kostkované košile a kouzelníky. Ve čtvrtek ve 20.15 na Primě však pozná jednoho, kvůli kterému se pak omluví celému kouzelnickému cechu. Česko Slovensko má talent uvidíte ve čtvrtek večer!

Lucie Bílá vzpomíná na nejlepší talenty za poslední čtyři roky
iPrima

Česko Slovensko má talent můžete sledovat každý čtvrtek ve 20.15 na Primě! V minulém dílu se Lucie Bílá vsadila s Jakubem Prachařem o talent jednoho ze zpěváků. Ve čtvrtek bude mít soutěžící druhý pokus, prohraje Lucie Bílá sázku o thajskou masáž, kterou bude muset provést Jakubovi?

Jakub Prachař to rozjede Foto:
iPrima

Další díl Česko Slovensko má talent uvidíte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě! A tentokrát uvidíte i rozzuřenou metalistku, basketbalisty, kteří zaměstnají porotkyni Dianu Mórovou, či třináctiletého bubeníka z lidušky.

Co předvedou Cuki a Luki? Foto:
Prima Style

Tohle je doposud nejzábavnější vystoupení letošního Česko Slovensko má talent!

Všechny články

O pořadu

Souboj talentů v nejúspěšnější světové show počtvrté v Česku a na Slovensku! Nové šokující výkony, pohádkové výhry a talentovaní soutěžící, které jste ještě neviděli! Hvězdná porota: Lucie Bílá, Jaro Slávik a Leoš Mareš! Rozhodněte i vy o postupujících do semifinále! Moderují Jakub Prachař a Martin „Pyco“ Rausch

Více o pořadu

Vysílání pořadu

23.2. 20:15ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
25.2. 13:20ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
2.3. 20:15ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
4.3. 13:25ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT

reklama