Česko Slovensko má talent 2016 - porota je unešena Foto:
iPrima

Další řada nejúspěšnější talentové show pozná svého vítěze. V pátek ve 21.30 uvidíte finále soutěže.

Česko Slovensko má talent - 5. řada Foto:
iPrima

Zbývají ještě dvě kola, abychom zjistili, kdo bude dalším výhercem talentové show!

ČSMT 2016 - Porota Foto:
iPrima

Porota televizního pořadu Česko slovensko má talent bude v pořádně prekérní situaci. Uvidí něco, z čeho se jim bude dělat nevolno, ale zároveň se budou chtít koukat dál!

ČSMT 2016 Foto:
iPrima

Česko Slovensko má talent ukazuje rozmanité talenty každý čtvrtek ve 20.15 na Primě.

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT 2015 (6) Foto:
iPrima

Česko Slovensko má talent ukazuje rozmanité talenty každý čtvrtek. Uvidí ale porota konečně velké favority soutěže?

ČSMT III (4) - Jozef Pátrovič Foto:
iPrima

Co uvidíte ve čtvrtek večer ve 20.15 na Primě? Čeká vás další díl Česko Slovensko má talent, kde budete moci sledovat rozmanité talenty. To však není všechno. Jedno porotcovské křeslo opustí věhlasný porotce a nahradí ho...

Česko Slovensko má talent 2016 - tanečníci z Kyrgyzstánu Foto:
iPrima

Co uvidíte ve čtvrtek večer ve 20.15 na Primě? Čeká vás další díl Česko Slovensko má talent, kde budete moci sledovat rozmanité talenty. Do show přijdou i tanečníci ze země, kterou diváci Talentu znají moc dobře.

Porota Foto:
iPrima

Čeká vás další díl Česko Slovensko má talent, kde budete moci sledovat rozmanité talenty. Do show přijdou tanečníci, ale i šikovný pejsek s kouzelnou choreografií. Kdo však porotu okouzlí nejvíce?

Jaro Slávik nekompromisní muž Foto:
iPrima

Je veřejně známé, že porotce Česko Slovensko má talent Jaro Slávik nesnáší v životě dvě věci – kostkované košile a kouzelníky. Ve čtvrtek ve 20.15 na Primě však pozná jednoho, kvůli kterému se pak omluví celému kouzelnickému cechu. Česko Slovensko má talent uvidíte ve čtvrtek večer!

Lucie Bílá vzpomíná na nejlepší talenty za poslední čtyři roky
iPrima

Česko Slovensko má talent můžete sledovat každý čtvrtek ve 20.15 na Primě! V minulém dílu se Lucie Bílá vsadila s Jakubem Prachařem o talent jednoho ze zpěváků. Ve čtvrtek bude mít soutěžící druhý pokus, prohraje Lucie Bílá sázku o thajskou masáž, kterou bude muset provést Jakubovi?

reklama