Česko vaří s Pohlreichem

Články

Zdeněk Pohlreich Foto:
iPrima

„Ukážu světu, že vařím líp než Pohlreich,“ hlásí předem herec Miroslav Etzler. Kuchařské síly si s obávaným šéfkuchařem poměří už v sobotu večer. Role ochutnávačů se zhostí herečky Jana Švandová a Kamila Špráchalová.

Ve studiu panuje rodinná atmosféra, až na kamery a pár kabelů Foto:
iPrima

Atmosféru živého vysílání si vyzkoušejte i u sebe doma. Vařit můžete spolu s účinkujícími před svými tv obrazovkami nebo u počítače. Nezapomeňte si jen koupit ingredience k receptům a v sobotu ve 20.15 si zapnout Primu nebo sledovat náš web.

Zdeněk Pohlreich dává ochutnat kolemjdoucím Foto:
iPrima

Zdeněk už se před prvním živým vysíláním otužuje. Vybaven hrncem, vařečkou a dalšími pracovními proprietami byl vystaven se svým kuchařským uměním první zátěžové zkoušce. Vařil Česku a to přímo na ulici.

Všechny články

O pořadu

Nová zábavná kuchařská a velkolepá "LIVE" show se Zdeňkem Pohlreichem, který zve celý národ, aby si pod jeho vedením připravil tříchodové menu během jediné hodiny v přímém přenosu. V této jedinečné show máte možnost Zdeňka poznat ve zcela nové roli showmana a učitele vaření, kdy každou sobotní noc bude mít celý národ šanci uvařit si nejlepší večeři svého života. …

Více o pořadu

reklama