Články

Chirurgové - Sara Ramirez hraje už od druhé řady  Foto:
Články

Velkou změnu v životě (možná) přivítá Callie Torres v nedělním díle seriálu Chirurgové. Méně dramatický, ale i tak zajímavý počin učinila i její představitelka Sara Ramirez. K čemupak se odhodlala? Další díl seriálu Chirurgové uvidíte v neděli od 22.20 na Prima Love.

Chirurgové - Maggie  Foto:
Články

Minule jsme si připomněli řadu tragédií, kterými prošla hlavní hrdinka seriálu Meredith Grey. I tentokrát u houževnaté lékařky tak trochu zůstaneme. V nedělním díle totiž řeší svůj vztah s “objevenou” sestrou i zemřelou matkou. Než si pustíte další dramatický díl, mrkněte na pár faktů o té mladší.

Chirurgové - Obrázek 10 Foto:
Články

Jedenáctá řada oblíbeného seriálu dá Meredith opět zabrat. Nic naplat. Scenáristka Shonda Rhimes je drsňačka. Aspoň co se vztahu k jejím hrdinům a hrdinkám týče. Než si dáte další díl(y) připomeňte si některé z těžkých chvil, které jedna z nejstabilnějších členek týmu musela přežít…

Chirurgové - Meredith  Foto:
Články

Prima Love na konec srpna chystá premiéru 11. řady amerického seriálu Chirurgové. Co vás v nové řadě čeká? Chirurgové nemocnice v Seattlu se těžce srovnávají s faktem, že přišli o dlouholetou kolegyni a kamarádku. S její novou náhradnicí si příliš nerozumí.

Všechny články

O pořadu

Zpečetit svůj osud Během bouře dojde k havárii autobusu. Situace se dá zvládnout jen s největším vypětím sil. Meredith rodí a bojuje o život. V extrémní situaci jsou chirurgové vystaveni zásadním životním zkouškám… Další řada oblíbeného seriálu z lékařského prostředí (2014). Hrají S. Ohová, E. Pompeová, J. Chambers a další

Více o pořadu

Vysílání pořadu

2.10. 22:20Chirurgové XI (7)

reklama