Články

Chirurgové - Jackson a April Foto:
Články

Těžké chvíle prožívá lékařka April Kepner – v dalším dílu musí udělat bolestné rozhodnutí. Přečtěte si pár zajímavostí o její představitelce, krásné Sarah Drew. Seriál Chirurgové uvidíte na Primě LOVE po desáté večer již tuto neděli.

Chirurgové - Geena Davis Foto:
Články

Další hrdinka seriálu Chirurgové je v ohrožení života! Doktorka Nicole Herman se už nějakou dobu potýká s nádorem mozku. A její kolegyně budou i v dalším díle pokračovat ve své snaze o její záchranu. Podívejte se na pár zajímavostí o její představitelce Geeně Davis.

Meredith a Cristina jsou kamarádky Foto:
Články

Úctyhodných 11 let se na obrazovkách drží Chirurgové. Za tu dobu (někteří) hlavní hrdinové přežili řadu profesních i osobních dramat. A někteří ne… Další díl seriálu Chirurgové můžete vidět v neděli po desáté večer na Prima Love.

Chirurgové - Amelia s Owenem Foto:
Články

Démonům z minulosti v rámci své profese v nedělním díle čelí sestra doktora Dereka Shepherda Amelia. Než zjistíte, s čím se musí popasovat, připomeňte si její seriálové lásky! Seriál Chirurgové můžete každou neděli vídat na Prima Love po desáté večer.

Všechny články

O pořadu

Zpečetit svůj osud Během bouře dojde k havárii autobusu. Situace se dá zvládnout jen s největším vypětím sil. Meredith rodí a bojuje o život. V extrémní situaci jsou chirurgové vystaveni zásadním životním zkouškám… Další řada oblíbeného seriálu z lékařského prostředí (2014). Hrají S. Ohová, E. Pompeová, J. Chambers a další

Více o pořadu

Vysílání pořadu

30.10. 23:20Chirurgové XI (11)
31.10. 13:55Chirurgové XI (11)
6.11. 23:20Chirurgové XI (12)

reklama