Chůva k pohledání

Chůva k pohledání Foto:

Články

Chůva k pohledání Foto:
Prima Love

Fran Fine je prostě fenomén, který “poznamenal” život nejednoho z nás. Praštěná chůva baví diváky i víc než 20 let po počátku natáčení. Pro co všechno máme tuhle dámu fakt rádi? Další díl seriálu Chůva k pohledání uvidíte ve středu od 18.45 na Prima love.

Chůva k pohledání - překvapená Foto:
Prima Love

Správně poblázněná Fran se divákům Prima love totálně zažrala pod kůži. A aby ne! Fran a její seriáloví souputníci mají vtipu na rozdávání, protože tvůrci seriálu čerpali hlavně ze svých osobních životů. Podívejte se na pár zajímavostí o seriálu.

Chůva k pohledání: Fran a doprovod Foto:
Prima Love

Kdo by ji neznal. Má pusu prořízlou od ucha k uchu a hlídá tři děti z vyšší společnosti, což kolikrát nedělá dobrotu. Ale ona si je umí vychovat! A co udělá s vámi? Vás rozesměje! Kultovní seriál Chůva k pohledání se vrací na obrazovky! Kdy ji uvidíte?

Tady se někdo chystá k pláči. Foto:
Prima Love

Chůva k pohledání patří k jednomu z divácky nejoblíbenějších seriálů Primy love. Chůva totiž vysloveně přetéká ostrovtipem a ještě více ujetějšími postavami. Ale teď na Prima love končí. Jaké jsou reakce diváků? Pobavte se s námi.

Všechny články

O pořadu

(The Nanny) - Americký komediální seriál (1993). Hrají F. Drescherová, Ch. Shaughnessy, D. Davis, L. Laneová a další. Režie L. Shallat

Více o pořadu

Vysílání pořadu

6.5. 15:15Chůva k pohledání V (5)
6.5. 19:45Chůva k pohledání V (6)
7.5. 14:15Chůva k pohledání V (6)
7.5. 19:45Chůva k pohledání V (7)

reklama