Související články

Chůva k pohledání - překvapená Foto:
Prima Love

Správně poblázněná Fran se divákům Prima love totálně zažrala pod kůži. A aby ne! Fran a její seriáloví souputníci mají vtipu na rozdávání, protože tvůrci seriálu čerpali hlavně ze svých osobních životů. Podívejte se na pár zajímavostí o seriálu.

Chůva k pohledání: Fran a doprovod Foto:
Prima Love

Kdo by ji neznal. Má pusu prořízlou od ucha k uchu a hlídá tři děti z vyšší společnosti, což kolikrát nedělá dobrotu. Ale ona si je umí vychovat! A co udělá s vámi? Vás rozesměje! Kultovní seriál Chůva k pohledání se vrací na obrazovky! Kdy ji uvidíte?

Tady se někdo chystá k pláči. Foto:
Prima Love

Chůva k pohledání patří k jednomu z divácky nejoblíbenějších seriálů Primy love. Chůva totiž vysloveně přetéká ostrovtipem a ještě více ujetějšími postavami. Ale teď na Prima love končí. Jaké jsou reakce diváků? Pobavte se s námi.

Drahá tchyně Květa Foto:
iPrima

Oblíbili jste si potrhlé Bundovy v seriálu Ženatý se závazky či excentrickou Fran Fine v Chůvě k pohledání? Pak zkuste i Dokonalou tchyni. Stejně jako zmiňované počiny spadá totiž do kategorie Dom Com (Domestic Comedy) sitcomů, kde se děj se točí zpravidla kolem jedné rodiny a jednoho domova.

Všechny články

O pořadu

(The Nanny) - Americký komediální seriál (1993). Hrají F. Drescherová, Ch. Shaughnessy, D. Davis, L. Laneová a další. Režie L. Shallat

Více o pořadu

Vysílání pořadu

26.11. 19:45Chůva k pohledání IV (14)
27.11. 14:55Chůva k pohledání IV (14)
27.11. 19:45Chůva k pohledání IV (15)
28.11. 13:50Chůva k pohledání IV (15)

reklama