Dr. Ludsky

Dr Ludsky 2 Foto:

Články

Dr. Ludsky (10) - Hranice ovládání - Obrázek 2  Foto:
iPrima

Manželka doktora Horvátha je těhotná a přestože má první trimestr dávno za sebou, neustále ji trápí úporné zvracení. Silně zhubla a je na umělé výživě. K tomu se připojil špatný psychický stav a deprese. Horváth proto přichází za Ludskym a prosí ho o konzultaci. Ludsky – ač poměrně nerad – souhlasí.

Dr. Ludsky, 9. díl, 6 Foto:
iPrima

Doktor Ludsky prožívá nepříjemné období. Jeho chování vyšetřuje disciplinární komise Lékařské komory a vypadá to, že její členové nejsou příliš nakloněni způsobu jednání Daniela Ludského.

Dr Ludsky (8), Sterilní pravda, 2 Foto:
iPrima

Na gynekologii přicházejí romští manželé Čonkovi. Žena chce vědět, proč znovu neotěhotněla. Lékař jí připomene, že při posledním porodu, který stejně jako první proběhl císařským řezem, protože žena trpí preeklampsií, byla sterilizována.

Dr. Ludsky (7), Ludsky & Ludsky, 2 Foto:
iPrima

V nemocnici se objeví starší muž celý od krve. Ujme se ho sestra, která ho zavede na vyšetřovnu. Neznámý muž však nereaguje na otázky. Při lékařské prohlídce se zjistí, že stařec nemá žádné zranění a krev na jeho těle pravděpodobně není jeho.

Všechny články

O pořadu

Dr. Ludsky, odborník na zanedbání lékařské péče, pomáhá policii objasňovat rozličné případy. Jeho neortodoxní metody a postoj k autoritám sice nejsou oblíbené, ale často jsou až nebezpečně úspěšné… Slovenský seriál (2011). Hrají T. Maštalír, V. Kobielsky, O. Daniš a další (59 min) (Premiéra)

Více o pořadu

reklama