Články

Z Duška se stal přes noc černoch! Foto:
iPrima

Další díl oblíbeného sitcomu Drahá tchyně je za námi. Jestli jste se na něj nestihli podívat v televizi, zoufat si nemusíte. Nabízíme vám ho totiž exkluzivně a úplně zdarma na PrimaPLAY. A vězte, že to tentokrát bude pěkné "drámo".

Květa a Duško jsou teď parťáci - natáčejí spolu internetovou show Foto:
iPrima

Nový díl sitcomu Drahá tchyně je tu! A tentokrát to bude velmi dramatické: Josef chce seknout s fotbalem, Karla pronásledují obavy z toho, že je sledován, a Květa rozjíždí vlastní internetovou show. Dívejte se v úterý ve 21.35 na Primu, nebo se můžete na krátké video mrknout už teď.

Copak to Josef Jindřišce řekl, že mu jednu "pleskla"? Foto:
iPrima

S milou tchyní se hned tak loučit nemusíte. I když se totiž mohlo stát, že vám nový díl v úterý večer na Primě utekl, nezoufejte. Drahá tchyně Květa, její dcera Jindřiška a celá povedená "famílie" na vás totiž čekají na PrimaPLAY.

Paradajka versus rajče Foto:
iPrima

V mrazivém počasí je ideální zabavit se doma. Proto Jindřiška vytáhla nestárnoucí klasiku, hru scrabble. Ale řekneme vám, není to žádná legrace, když v jednom „mači“ hrají společně Češi i Slováci. Ostatně, podívejte se na naše video a večer sledujte Drahou tchyni od 21.35 na Primě.

Všechny články

O pořadu

Poklidný manželský život bývalého fotbalisty Jozefa naruší návštěva excentrické a panovačné tchýně Květy. Její příjezd začne obracet život celé rodiny naruby. Jozef je zděšený, protože se zdá, že Květa už nehodlá nikdy odjet… Slovenský sitcom (2012). Hrají J. Švandová, M. Labuda, S. Laurinová a další

Více o pořadu

reklama