Jste to, co jíte

Články

Alice Hauptová (vlevo) s účastnicí pořadu Foto:
Prima Ženy

V týmu odborníků nové premiérové série Jste to, co jíte, nechybí ani lékařka Alice Hauptová. Ta dbala především na to, aby shazování nadbytečných kilogramů neohrozilo zdraví účastníků, ale jej naopak výrazně zlepšilo.

Těžkotonážní spojenectví Foto:
iPrima

Příběh bratrů Hradeckých, hrdinů dalšího dílu oblíbeného pořadu Jste to, co jíte, by vydal na knížku. Mají se rádi, ale jejich vztah je dost komplikovaný. Bratři spolu celý život soupeří, rok spolu dokonce i nemluvili.

Poctivá svíčková s hovězím Foto:
iPrima

Že klasická česká jídla jsou těžká a nezdravá? Ano, ale lze ji připravit i zdravějším způsobem. Zkuste i vy recept, na kterém si pochutnala i Marcela Murasová.

Laura Janáčková (vpravo) s účastnicí pořadu Foto:
Prima Ženy

Jednou z nových tváří premiérové sedmé řady Jste to, co jíte je psycholožka Laura Janáčková. Specialistka na vztahy a komunikaci prozradila, s čím účastníkům pomáhala i proč platí rčení „všechno je v hlavě“.

Všechny články

O pořadu

Rozhodli se zhubnout a od základů změnit svůj život. Osvědčený expert na výživu Petr Havlíček a jeho nová kolegyně psycholožka Laura Janáčková ví, jak na to. Manželé Patrik a Míša nabrali za čtyři roky, co jsou spolu, každý 40 kilo. Podaří se jim s pomocí týmu specialistů zhubnout a začít konečně žít zdravě?

Více o pořadu

Vysílání pořadu

3.4. 21:30Jste to, co jíte

reklama