Jste to, co jíte

Články

jtcj_06_11_16_2564 Foto:
iPrima

V závěrečném díle premiérové sedmé řady Jste to, co jíte budeme poprvé v historii tohoto oblíbeného pořadu sledovat rovnou tři příběhy. Dvě sestry a jejich kamarádka, se kterou se znají od dětství, jsou všechny dobrovolné hasičky.

Nemoc ji dostala na kolena, nevzdala to Foto:
iPrima

Některým lidem osud naloží víc, než jsou schopni bez šrámů unést. Když za problémy stojí těžká nemoc, vše ostatní se zdá být nepodstatné. Kila navíc jsou pak to poslední, co se řeší. Pokud však špatné stravování ovlivňuje zdraví a psychiku nemocného, je na čase s tím něco udělat.

Burger Lucky man  Foto:
iPrima

Připravte si zdravý a dietní hovězí burger jako slečna Míša. Naučil jí ho přímo Petr Havlíček a je fakt moc dobrý!

Z anorektičky sebevědomou ženou Foto:
iPrima

Michaela má doslova strach z jídla. Období přejídání střídá období hladu. Od 13 let, kdy trpěla anorexií, se nemůže zbavit pocitu, že jídlo je něco, co si nemůže dovolit. Chtěla by mít zdravý vztah k jídlu a kondici jako její přítel, sportovec, zatím však neměla pevnou vůli s tím něco udělat.

Všechny články

O pořadu

Rozhodli se zhubnout a od základů změnit svůj život. Osvědčený expert na výživu Petr Havlíček a jeho nová kolegyně psycholožka Laura Janáčková ví, jak na to. Manželé Patrik a Míša nabrali za čtyři roky, co jsou spolu, každý 40 kilo. Podaří se jim s pomocí týmu specialistů zhubnout a začít konečně žít zdravě?

Více o pořadu

Vysílání pořadu

24.4. 21:30Jste to, co jíte

reklama