Články

Jemné telecí s hříbky Foto:
iPrima

Na první pohled se zdají být tyto recepty velmi tradiční, ale to by to nebyla naše Karolína, abych jim nepřidala něco navíc. Vyberte si ten svůj srdcový anebo rovnou připravte celé menu. Celá rodina bude mít jistě radost a báječně si pochutná.

Karolína Kamberská se těší na léto Foto:
iPrima

V první premiérové epizodě v pořadí již čtvrté řady se na obrazovky vrací sběratelka zapomenutých receptů a vášnivá kuchařka Karolína Kamberská a její pořad Karolína, domácí kuchařka.

Seznamte se: Karolína Kamberská  Foto:
Prima Fresh

Věnuje se vaření, píše jako lifestylová novinářka do časopisu Marianne, je aktivní kritičkou restaurací, matkou tří dětí a velmi blízká je jí také hudba. Bývala polovinou dnes už neexistujícího folkového dua Sestry Steinovy, dnes se věnuje sólovým projektům.

Karolína domácí kuchařka a její Štěstí z kuchyně Foto:
iPrima

Vyhlašujeme soutěž o dárkové balíčky produktů Fino v hodnotě 500,- Kč. Stačí zodpovědět jednoduchou otázku a můžete vyhrát!

Všechny články

O pořadu

Zažijte oslavu domácího vaření, ve které Karolína vychází z tradice našich babiček, sbírá nejrůznější recepty a vstřebává nové vlivy a inspirace. Objevte spoustu zapomenutých nápadů, surovin a praktických rad. Otevřete pokladnici plnou receptů a vařte s chutí a láskou

Více o pořadu

Vysílání pořadu

22.10. 17:00Karolína, domácí kuchařka
22.10. 17:50Karolína, domácí kuchařka
23.10. 13:15Karolína, domácí kuchařka
23.10. 17:50Karolína, domácí kuchařka

reklama