Články

MS hokej 2015 (1) Foto:
iPrima

První dva zápasy našich hokejistů na MS už máme za sebou. Dnes nás čeká obávaná Kanada. Astroložka Eva Prokešová si pohrála s astrologickými daty České republiky a zemí našich soupeřů. Podívejte se, jak se jí v předpovědi dařilo a co máme napsané v hvězdách na souboj se zámořským celkem.

hokejová reprezentace 2 Foto:
Prima Style

Známá astroložka Eva Prokešová si pohrála s astrologickými daty České republiky a zemí našich soupeřů a prozradila nám, jak že to s Jardou a spol. letos dopadne.

Doplh Lundgren Foto:
iPrima

Když během jediné noci přijdete o všechno, co jste dlouhá léta budovali, je to zlé. Když vás navíc připraví o milovaného člověka, zhroutí se vám svět. Ale jen do doby, než nastane čas spravedlivé odplaty. Podívejte se na akční drama Krvavé zúčtování v sobotu ve 22:00 u nás na Primě!

Všechny články

O pořadu

Axel pracoval mnoho let jako bodyguard, vše se ale zhroutilo, když mu při práci zabili klienta a zatkli klientova syna. Axel se po třech letech vrací, aby zjistil, kdo za vším stál, a zjednal spravedlnost... Americký akční film (2013) Hrají D. Lundgren, V. Jones, B. Zane a další. Režie G. Serafini

Více o pořadu

reklama