Články

Mordparta Foto:
Novinky

Primácký seriál Mordparta přišel s novou formou vyprávění kriminálních příběhů, protože kromě zločinu mohli diváci sledovat i osobní osudy čtyř vyšetřovatelů. Podívejte se na zásadní momenty v osmidílném seriálu, který si můžete pustit online na Primě PLAY. A kde najdete všech osm dílů.

Mordparta Foto:
Novinky

V neděli večer mohli diváci vidět závěrečný díl nového krimi seriálu Mordparta. V online archivu Prima PLAY najdete všech osm dílů, které se vyznačují zajímavým rozuzlením a osobitými životy vyšetřovatelů.

Její muž má pletky s mafií Foto:
Novinky

Po 7. dílu Mordparty vystává několik otázek. Je Vendy mrtvá? Jak se zachová vyšetřovatel Pavel k Barboře? Co udělá Colombo s přítelem dcery? Naďa se dozveděla, že případ osmé vraždy je spjatý s jejím manželem. Je postavena mimo službu, ale osud vezme do vlastních rukou. Mordparta už v neděli!

Colombo bude mít doma velký problém Foto:
Novinky

Colombo přišel roztržkou v nemocnici o dceru a manželku. Obě dvě se přestěhovaly za Michalem, přítelem Anny, kde se starají o jeho dům. Colombo dostane pozvání na večeři od Michala. Podívejte se na exkluzivní video z posledního dílu Mordparty, který uvidíte tuto neděli ve 20.15.

Všechny články

Fotogalerie

Všechny fotogalerie

O pořadu

ZÁVAŽNÉ ZLOČINY I DRAMATICKÉ OSOBNÍ PŘÍBĚHY VYŠETŘOVATELŮ KRIMINÁLNÍ POLICIE. 1. případ: vražda nevěsty; místo činu: dům ženicha; čas: v předvečer svatby, současnost; vyšetřuje: Mordparta - tým vyšetřovatelů ve složení: Kolumný alias Colombo (Jiří Bartoška), Kája (Vojta Kotek), Naďa (Markéta Plánková), Pavel (Pavel Batěk), Milan (Jiří Bábek). …

Více o pořadu

reklama