Mordparta

Články

Mordparta Foto:
Novinky

Druhou sérii Mordparty uvidíte už 9. dubna v neděli ve 20.15 na Primě. Než se začneme zabývat druhou řadou, připomeňte si všechny díly první série, které začaly velice ostře.

Mordparta II - Jiří Bartoška a Vojta Kotek Foto:
Novinky

Bude dvojka! Televize Prima se po předchozím velkém úspěchu rozhodla, že diváky kriminálních seriálů potěší druhou řadou seriálu Mordparta. Jedna z prvních scén se natáčela na pitevně kladenské nemocnice!

Mordparta Foto:
Novinky

Primácký seriál Mordparta přišel s novou formou vyprávění kriminálních příběhů, protože kromě zločinu mohli diváci sledovat i osobní osudy čtyř vyšetřovatelů. Podívejte se na zásadní momenty v osmidílném seriálu, který si můžete pustit online na Primě PLAY. A kde najdete všech osm dílů.

Její muž má pletky s mafií Foto:
Novinky

Po 7. dílu Mordparty vystává několik otázek. Je Vendy mrtvá? Jak se zachová vyšetřovatel Pavel k Barboře? Co udělá Colombo s přítelem dcery? Naďa se dozveděla, že případ osmé vraždy je spjatý s jejím manželem. Je postavena mimo službu, ale osud vezme do vlastních rukou. Mordparta už v neděli!

Všechny články

Fotogalerie

Všechny fotogalerie

O pořadu

ZÁVAŽNÉ ZLOČINY I DRAMATICKÉ OSOBNÍ PŘÍBĚHY VYŠETŘOVATELŮ KRIMINÁLNÍ POLICIE. 1. případ: vražda nevěsty; místo činu: dům ženicha; čas: v předvečer svatby, současnost; vyšetřuje: Mordparta - tým vyšetřovatelů ve složení: Kolumný alias Colombo (Jiří Bartoška), Kája (Vojta Kotek), Naďa (Markéta Plánková), Pavel (Pavel Batěk), Milan (Jiří Bábek). …

Více o pořadu

Vysílání pořadu

9.4. 20:15Mordparta II (1)

reklama