Mordparta

Články

Vyšetřují se dokonce dvě smrti Foto:
Novinky

Pokud jste nestihli v neděli večer třetí díl Mordparty II, není nutné propadat panice. Na všechny díly se můžete podívat na Prima PLAY.

Byla to vražda z lásky? Foto:
Novinky

Už v neděli se můžete těšit na další díl Mordparty II. Třetí díl druhé série se jmenuje Klášter. Co všechno v Mordpartě uvidíte?

Kája má problémy s autoritami, u výslechu je "zlý polda" Foto:
Novinky

Herec Jiří Bábek v seriálu Mordparta v první sérii šéfuje Jiřímu Bartoškovi a Vojtovi Kotkovi. Na konci první série musel nejmladšímu členovi Mordparty dát výpověď. Zeptali jsme se Jiřího Bábka, proč výpověď dostal zrovna Kája. A jak by se rozhodl sám herec?

Jiří Bartoška v klášteře Foto:
Novinky

Mordpartu v neděli čeká další případ. Tentokrát bude vyšetřovat v klášteře smrt muže. Vypadá to, že vražda muže má co dočinění s vraždou dívky před několika lety.

Všechny články

Fotogalerie

Všechny fotogalerie

O pořadu

ZÁVAŽNÉ ZLOČINY I DRAMATICKÉ OSOBNÍ PŘÍBĚHY VYŠETŘOVATELŮ KRIMINÁLNÍ POLICIE. 1. případ: vražda nevěsty; místo činu: dům ženicha; čas: v předvečer svatby, současnost; vyšetřuje: Mordparta - tým vyšetřovatelů ve složení: Kolumný alias Colombo (Jiří Bartoška), Kája (Vojta Kotek), Naďa (Markéta Plánková), Pavel (Pavel Batěk), Milan (Jiří Bábek). …

Více o pořadu

Vysílání pořadu

30.4. 20:15Mordparta II (4)
1.5. 22:15Mordparta II (4)
7.5. 20:15Mordparta II (5)
8.5. 22:15Mordparta II (5)

reklama