Muži proti ženám

Články

Show Muži proti ženám je zpět. Bavte se už dnes večer - Obrázek 3 Foto:
iPrima

Ani tentokrát nebudou v show chybět slovní hříčky a nelehké otázky. Dozvíte se například, jaká místa jsou kromě ložnice oblíbená u mužů na sex, nebo jestli je pro ženy přitažlivější herec či politik. Přijde i šéf Zdeněk Pohlreich.

Show Muži proti ženám je zpět. Bavte se už dnes večer - Obrázek 3 Foto:
iPrima

V soutěži ani tentokrát nebudou chybět slovní hříčky a nelehké otázky. Dozvíte se například, jaká místa jsou kromě ložnice oblíbená u mužů na sex, nebo jestli je pro ženy přitažlivější herec či politik. Přijde i šéf Zdeněk Pohlreich.

Dalibor Gondík si přivedl moderátora, hudebníka a herce Aleše Hámu a zpěváky Viléma Čoka s Petrem Kolářem. Foto:
iPrima

Další kolo klání dvou pohlaví a originální zábavy je tady. Máme pro vás v předpremiéře několik otázek a odpovědí na ně, které dnes večer potrápí týmy žen a mužů. Soutěžní show Muži proti ženám začíná ve středu ve 20.15 na Primě.

Show Muži proti ženám je zpět. Bavte se už dnes večer Foto:
iPrima

„Zajímá vás, co nás na vás tak hrozně přitahuje, přestože nás neposloucháte, máme rozpory a nerozumíte nám?" S těmito slovy nastoupí do arény Tereza Kostková po boku s Adélou Gondíkovou, Janou Švandovou a Kateřinou Hrachovcovou.

Všechny články

O pořadu

Věčný boj mezi muži a ženami! A právě vzájemné jiskření je nepostradatelným kořením vztahů. Všem je jasné, že se tyto protistrany nikdy neshodnou, ale představa, že muži žijí bez žen a ženy bez mužů, je vlastně pro všechny nepřijatelná. I vy se můžete v sobotu večer u televizních obrazovek zúčastnit nesmiřitelného souboje žen proti mužům. …

Více o pořadu

reklama