Myšlenky zločince

Myšlenky zločince Foto:

Články

Myšlenky zločince - malý Henry - Obrázek 2 Foto:
Články

Je krásná, blond a nebezpečně chytrá. Navíc má přátelsky blízko k oblíbenci seriálu Spencerovi Reidovi. Poznejte blíže herečku A. J. Cook. Myšlenky zločince můžete sledovat každé pondělí ve 20.15 na Prima LOVE.

Myšlenky zločince - Matka Dr. Reida Foto:
Články

Myšlenky zločince v premiérové řadě, která se vysílá momentálně v Americe, přivítaly znovu postavu matky dr. Spencera Reida. Ta má v jeho životě zásadní význam. Poznejte ženu, která stvořila malého génia.

yšlenky zločince - Adam Rodriguez v seriálu  Foto:
Články

Fotografie na Instagramu dostala fanynky sledující profil Adama Rodrigueze. Sličný herec nedávno nastoupil místo sexy Shemara Moora do dvanácté řady úspěšného seriálu Myšlenky zločince. A nedávno ukázal, jak roztomilý byl v mládí!

Myšlenky zločince představí noční můru: amatérskou lobotomii!
Články

Ačkoliv na Myšlenky zločince můžete koukat už dvanáct let, stále si tento americký krimi seriál drží svou kvalitu. Důkazem je cena v People´s Choice awards minulý víkend. Za co tvůrci seriálu cenu získali?

Všechny články

O pořadu

Agenti FBI, specialisté na profilování zločinců, jsou povoláni do Glendale v Arizoně, kde byly znásilněny a zavražděny dvě ženy. Obě byly nalezeny v parku, kde je pachatel zanechal v modlitební pozici… Americký krimiseriál (2013). Hrají J. Mantegna, S. Moore, A. J. Cooková a další

Více o pořadu

Vysílání pořadu

27.2. 20:15Myšlenky zločince XI (13)
28.2. 03:30Myšlenky zločince XI (13)
6.3. 20:15Myšlenky zločince XI (14)
7.3. 03:05Myšlenky zločince XI (14)

reklama