Články

Castle na zabití a Carly Rae Jepsen Foto:
Články

Krom toho, že je píšící detektiv nebo pátrající spisovatel Richard Castle sám hvězdou, ho občas do showzbyznysu dostane i jeho “civilnější povolání”. Pravda, v tomto případě nechodí zpravidla na večírky, ale na místo činu… Přesně jako v úterním dílu.

Jeanne Tripplehorn a Hugh Grant Foto:
Články

Agentka Alex Blake v Myšlenkách zločince jednoznačně patří k výrazným rolím herečky Jeanne Tripplehorn. Než si dáte další díl, v němž se s kolegy vydá do Las Vegas, mrkněte na pár zajímavostí o charismatické herečce. Na kontě má totiž i několik filmových trháků, kde jí po boku stáli slavní herci.

Poznali byste ho Foto:
Články

V seriálu děsivé zločince prohání, v reálu se pak převlékl za pěknou příšeru. Řeč je o Matthewovi Gray Gublerovi alias dr. Spenceru Reidovi, který zveřejnil další mírně ujeté snímky. Další díl seriálu Myšlenky zločince uvidíte v pondělí od 20.15 na Prima Love.

Myšlenky zločince - Tahmoh Penikett Foto:
Články

Obzvlášť dramatické tentokrát budou Myšlenky zločince. Zločin totiž tne přímo do srdce týmu. Kdo z elitních agentů a agentek je v ohrožení?

Všechny články

O pořadu

Agenti FBI, specialisté na profilování zločinců, jsou povoláni do Glendale v Arizoně, kde byly znásilněny a zavražděny dvě ženy. Obě byly nalezeny v parku, kde je pachatel zanechal v modlitební pozici… Americký krimiseriál (2013). Hrají J. Mantegna, S. Moore, A. J. Cooková a další

Více o pořadu

Vysílání pořadu

31.10. 21:15Myšlenky zločince IX (20)
1.11. 04:40Myšlenky zločince IX (20)

reklama