Myšlenky zločince

Myšlenky zločince - 10. řada Foto:

Články

Matthew natáčí scénu Foto:
Články

Televizní kanál CBS nedávno prodloužil životnost amerického krimi Myšlenky zločince. Ty pomalu ale jistě nastupují do třinácté sezony, což je u takovýchto seriálů nevídané. Podívejte se s námi do zákulisí.

Myšlenky zločince - Matthew Grey Gubler a A.J. Cook - Obrázek 6 Foto:
Články

V pondělí se na vás řítí desátá řada a první díl Myšlenek zločince. Seriál už existuje dvanáct let, a tak je jasné, že se mezi některými herci vytvořilo pevné přátelství. Pojďme se podívat na představitele Dr. Spencera Reida a jeho kamarádku (nejen) ze seriálu.

Myšlenky zločince - Shemar Moore hraje v novém seriálu Foto:
Články

Krasavec z Myšlenek zločince v roce 2016 opustil oblíbený krimiseriál, který můžete sledovat na Prima LOVE každé pondělí ve 20.15. Má novou práci a změnil image. Podívejte se sami.

Myšlenky zločince - 11. řada Foto:
Články

Myšlenky zločince jsou jednou z masově nejoblíbenějších kriminálek na americkém trhu. Podobnou oblibu si našly i u českých diváků. Je na čase dozvědět se o seriálu, který za chvíli absolvuje třináctou sezonu, něco více!

Všechny články

O pořadu

Agenti FBI, specialisté na profilování zločinců, jsou povoláni do Glendale v Arizoně, kde byly znásilněny a zavražděny dvě ženy. Obě byly nalezeny v parku, kde je pachatel zanechal v modlitební pozici… Americký krimiseriál (2013). Hrají J. Mantegna, S. Moore, A. J. Cooková a další

Více o pořadu

Vysílání pořadu

26.5. 03:25Myšlenky zločince IX (3)
29.5. 20:15Myšlenky zločince X (4)
30.5. 03:45Myšlenky zločince X (4)
30.5. 22:15Myšlenky zločince IX (4)

reklama