Na nože!

Na nože - tv program Foto:

Články

Na nože! (8) – Uvidíte příště 1 Foto:
iPrima

V boji o imunitu čeká soutěžící další roztomilý úkol. „Pojedete na koupaliště a dovezete tam vlastní občerstvení.“ Dvě jídla a jeden nápoj kuchařům nesměji zabrat více jak dvě hodiny.

Na nože, 7. díl Foto:
iPrima

Boj o imunitu bude pěkně vypečený. Na sedmičku zbylých kuchařů čeká výrazně oblíbená pánská disciplína. Mají během třiceti minut vyrobit dort, který bude vypadat a chutnat co nejlépe.

Na nože! (6) Foto:
iPrima

Zbylých devět kuchařů se odebere do vyhlášené pražské pizzerie. Pokud si ovšem myslí, že budou bojovat o imunitu výrobou a pečením pizzy, mýlí se. Zadání zní: prokázat kvality šéfkuchaře.

Na nože, 5. díl, 2 Foto:
iPrima

Kuchařovi nestačí jen šikovné ruce a otevřená hlava. Být zručný a znalý je málo. Musí být také mlsný. Každé jídlo, které projde jeho rukama, by měl během vaření a před podáváním ochutnat.

Všechny články

O pořadu

Nová reality show Zdeňka Pohlreicha prověří kulinářské dovednosti a psychickou odolnost amatérských i profesionálních kuchařů. Dostat se do finálové dvanáctky nebude jednoduché. O postupu rozhodne nejen umění uvařit jídlo, které vás charakterizuje, ale i zdánlivá maličkost, jakou je krájení cibule. Nejednomu zkušenému kuchaři se zaleskne slza v oku (Premiéra)

Více o pořadu

reklama