Někdo se dívá (68)

Někdo se dívá Foto:

Inteligentní a okouzlující Rodrigo se po letech vrací do životů svých přátel. Studium medicíny ale nebylo to jediné, co je drželo pohromadě. Spojuje je totiž zločin… Americký kriminální seriál (2010). Hrají D. Garcíová, Ch. Meier, R. Amaya a další

Benjamin je u Rodriga a je zoufalý, protože ho Tatiana nechce pustit ke svým dětem. Benjamin pije alkohol, a i když je Rodrigo také na dně, protože Piedad chodí s Juliánem, tak si alkohol nedá. Chce s drogami a alkoholem navždy přestat, aby jeho dítě bylo na něj pyšné.

Valerie myslí večer na Rodriga, pak jí volá Daniela, které slíbí, že dorazí na sezení.

Lucy na klinice stále rozhlašuje, že čeká dítě. Nechce se jí už tolik masírovat, Piedad ji přistihne a opět jí vynadá.

Benjamin ráno přijde k Tatianě, chce odvézt děti do školy, ale ty už jsou pryč. Tatiana ho chce vyhodit, ale on s ní chce mluvit. Tatiana mu poví, že ví o jeho milenkách a také, že byla u státního návladního a řekla mu, že si myslí, že je Benjamin vrah. Benjamin se rozzuří, hádají se a pak ji pevně drží. Tatiana chce zavolat policii a tak Benjamin raději odejde. Tatiana volá státnímu návladnímu a chce, aby dostal Benjamin zákaz chodit do jejího domu a k dětem. Ten jí poradí, ať si sežene dobrého právníka.

Benjamín se svěří Piedad, že Tatiana o něm vypovídala na komisařství. Přijde za ním policie. Benjamin je opět rozrušený a s detektivem se hádá.

Mauricio chce, aby Luisa provedla u Benjamína domovní prohlídku.

Malý Emilio má vyrobit rodokmen. Julián mu poví, že žádné fotografie svých rodičů nemá, protože zemřeli mladí. Emilio hledá fotografie a najde jednu s Juliánovou matkou v černých šatech a chce vědět, jestli je to jeho babička. Julián se rozčílí, křičí na něj, že to nikdo není. Pak mu zakáže hrabat se v jeho věcech a pošle ho jíst.

Lola a služebná si vezmou paruky a jedou na tmavé parkoviště, kde mají sraz s mafiány.

Benjamin má strach, že ho policie obviní z vražd.

 

Moucha II Foto:
00:50 03:00
29%
DNES V TVS čerty nejsou žerty Foto:
20.15
DNES V TVNáhradníci Foto:
22.15
DNES V TVSaw 4 Foto:
00.15
Velké migrace Foto:
01:10 02:00
32%
DNES V TVVelké migrace Foto:
21.05
DNES V TVMegaopravy Foto:
22.10
Falešná pravda Foto:
00:10 01:55
70%
DNES V TVKrál džungle Foto:
20.00
DNES V TVPerem markýze de Sade Foto:
22.05
DNES V TVSimpsons Foto:
00.40
Volejte věštce Foto:
00:45 02:50
32%
DNES V TVVražedná seznamka Foto:
20.15
DNES V TVKráska a zvíře Foto:
22.20

reklama