Někdo se dívá (77)

Někdo se dívá Foto:

Inteligentní a okouzlující Rodrigo se po letech vrací do životů svých přátel. Studium medicíny ale nebylo to jediné, co je drželo pohromadě. Spojuje je totiž zločin… Americký kriminální seriál (2010). Hrají D. Garcíová, Ch. Meier, R. Amaya a další

Policisté chtějí mluvit s Juliánem o Daniele, vezmou ho na komisařství, kde ho vyslýchají.

Lola přijde podpořit Tatianu do její kanceláře. Tatiana pije šampaňské, je opilá a na Lolu zlá. Pak jí Lola připomene, jak byla na Camilu přísná, a že Tatianě radila, aby ji z práce vyhodila. Tatiana si opravdu vzpomene, pak jí Lola začne vyprávět o svých problémech s Lucy a také se jí snaží vysvětlit, že její děti Benjamina potřebují.

Matilda si vezme od Juliána klíče od bytu, chce zde najít fotografii jeho matky. Pak si ale uvědomí, že musí Juliánovi věřit, vždyť spolu mají syna, fotografii nehledá a z bytu odejde.

Julián přizná policii, že byl jednou s Danielou na večeři, protože chtěl vědět, jestli Rodrigo chodí pravidelně na protidrogová sezení. Návladního také zajímá, jestli Daniela neřekla Juliánovi o svém přítelovi Danielu Vidalovi.

Benjamin poví Piedad, že si Pedro Pablo myslí, že bude Rodrigo obviněn a mohl by dostat doživotí nebo dokonce trest smrti.

Mauricio jde za Rodrigem do cely, poví mu, že si nemyslí, že je vrahem a také že by mu mohl pomoci opravdového vraha odhalit. Povídají si spolu a Rodrigo mu poví, že se Daniela stýkala s Danielem Vidalem. Mauricio už ví, že Daniel Vidal je Juliánovým nevlastním otcem a také, že byl ve vězení, protože zřejmě zabil Juliánovu matku.

Camila zavolá Tatianě, je naštvaná a poví jí, že ji nenávidí a že ji zničí.

Piedad zajímá, proč Juliána vyslýchali na komisařství. Když jí řekne, že Rodrigo je určitě vrahem, tak se Piedad rozčílí a vynadá mu. Pak jí Julián přizná, že byl s Danielou jednou na večeři, chtěl vědět, jaký měla s Rodrigem vztah. Piedad je na něj moc naštvaná, vadí jí, že jí Julián lhal.

Pedro Pablo poví společníkům kliniky, že bude nějaký čas bydlet Lucy u něj v domě. Tři sestřičky přijedou domů, Lola je ráda, že je má. Za chvíli však přijede Lucy a je opravdu nadšená, že má novou rodinu.

Piedad obviní Juliána, že má před ní tajemství. V novinách je Rodrigova fotografie, u které je napsáno, že by mohl být „lovcem“. Večer přijde k Piedad Julián s květinami a omlouvá se jí, že jí neřekl o Daniele pravdu. Pak se líbají a Juliánovi před očima proběhne, jak zabil Danielu a vyděsí ho to. Pak se mu navíc Piedad přizná, že byla za Rodrigem.

Večer se Juliánovi opět zjeví Eva a poví mu, že ho brzy Mauricio odhalí.

 

Komisař Rex I Foto:
03:35 04:25
93%
DNES V TVMáme rádi Česko Foto:
20.15
DNES V TVDnes zemřeš Foto:
22.00
Stanice právě nevysílá
Stanice právě nevysílá
DNES V TVĎábel nosí Pradu Foto:
20.15
DNES V TVBreakheartský průsmyk Foto:
22.30
Megaopravy Foto:
04:20 05:25
7%
Dobrá manželka Foto:
03:50 04:45
63%
DNES V TVDny a noci s nepřítelem Foto:
20.15
DNES V TVCizinka Foto:
22.15

reklama